Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Pandemi Mücadelesini Taçlandırdı!

Bursa , 30 Ekim 2020 Cuma, 13:33

Pandemi ile Mücadelede Örnek Çalışmalara İmza Atan Tepe Servis ve Yönetim, V-Safe Belgesi’ni Almaya Hak Kazandı!

Pandemi Mücadelesini Taçlandırdı!
Ortak Kullanım Alanlarının Hijyeninden Sorumlu Olan Tepe Servis,

Türkiye’nin öncü şirket toplulukları arasında yer alan Bilkent Holding’e bağlı Tepe Servis ve Yönetim, pandemiyle mücadele kapsamında yürüttüğü öncü çalışmalarını tescillendirdi. Fabrika, okul, liman, AVM’lerin yanı sıra ortak kullanım alanları arasında yer alan ATM’lere yönelik de temizlik hizmeti sunan şirket, Covid-19 salgınına karşı aldığı önemlerin ardından gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamladı ve pandemi sürecini etkin bir şekilde yöneten, çalışanlarına hijyenik, kontrollü bir ortam sağlayan firmaların sahip olduğu V-Safe Belgesi’ni almaya hak kazandı. Sektörde V-Safe Belgesi’ni almaya hak kazanan öncü şirketlerden biri olduklarını belirten Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan Çakmakcı, “Pandemi döneminde; ortak kullanım alanlarının önemi daha da arttı. Biz de; sektörde elde ettiğimiz konumun getirdiği sorumluluktan yola çıkarak pandemi ile mücadelede de her zaman bir adım ileriyi hedefledik. Çalışmalarımızın sonucunda aldığımız V-Safe Belgesi de doğru yolda ilerlediğimizi bize bir kez daha gösterdi” dedi.

Entegre tesis yönetimi hizmetlerini tek elden sunan Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli şirketlerinden Tepe Servis, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci kapsamında hayata geçirdiği önlemlerle başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin köklü şirket toplulukları arasında yer alan Bilkent Holding’e bağlı Tepe Servis ve Yönetim hem çalışanlarının hem de müşterilerinin sağlığı için hayata geçirdiği önlemler çerçevesinde, pandemi sürecini etkin bir şekilde yöneten, çalışanlarına hijyenik ve kontrollü bir ortam sağlayan şirketlerin sahip olduğu V-Safe Belgesi’ni almaya hak kazandı.

“Öncü çalışmalara devam edeceğiz”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan Çakmakcı, fabrika, okul, liman, AVM’lerin yanı sıra ortak kullanım alanları arasında yer alan ATM’lere yönelik temizlik hizmeti ile toplum sağlığının korunmasına katkı sağladıklarını anımsattı. Pandemi döneminde söz konusu ortak kullanım alanlarının temizliğinin daha da önem kazandığını vurgulayan Çakmakcı, “Söz konusu ortak kullanım alanları elbette ki hijyen noktasında her zaman çok önemliydi. Ancak pandemi dönemi bu önemi daha da artırdı. Biz de; sektörde elde ettiğimiz konumun getirdiği sorumluluktan yola çıkarak pandemi ile mücadelede de her zaman bir adım ileriyi hedefledik. Çalışmalarımızın sonucunda aldığımız V-Safe Belgesi de doğru yolda ilerlediğimizi bize bir kez daha gösterdi” diye konuştu. Çakmakcı, pandemi kapsamında aldıkları önlemlere aynı hassasiyetle devam edeceklerini, birçok kurum ve kuruluş için emsal teşkil edecek çalışmalara imza atmayı sürdüreceklerini belirtti.

Tepe Servis Hakkında

2008’de kurulan Tepe Servis ve Yönetim A.Ş, yurt çapında kurumsal müşterilerinin “Entegre Tesis Yönetimi” çatısı altındaki tüm hizmet ihtiyaçlarına çözüm üreten yüzde 100 Türk sermayeli tek yönetim şirketidir. Tepe Servis, 81 ilde, 9 bin çalışanı ve 250 kurumsal müşterisiyle sektörün lider şirketleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin önde gelen bankalarına şube temizliği hizmeti veren, 81 il ve Kıbrıs’ta her ay 121 bin adet ATM silimi gerçekleştiren Tepe Servis, Adana, Ankara ve İstanbul’daki 1000 seat’lik çift-yedekli çağrı merkezlerinde sektörünün önde gelen kurumsal müşterilerine 7/24 inbound-outbound hizmet sunmaktadır.

Tepe Servis, 2019 yılı net satışları, ihracat ve karlılık oranlarının temel ölçü alındığı Fortune 500 sıralamasında 385. sırada yer alırken, şirket çalışan sayısı sıralamasında Türkiye'nin 39. büyük firması özelliği taşıyor. Satışlarını en çok artıran şirketler arasında 44. sırada yer alan Tepe Servis, Ankara merkezli şirketler arasında yapılan sıralamada ise 54'üncü sırada bulunuyor.