Bursa
Çok Bulutlu
19.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Pelin Öztekin'in hastane bahçesindeki hali yürek burktu

Magazin , 08 Mart 2021 Pazartesi, 15:43

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin, önceki gün kalp krizi geçirerek sevenlerini korkuttu. Babasını hastane bahçesinde bekleyen Pelin Öztekin, kendisini görüntüleyen basın mensuplarının "Geçmiş olsun" dileğine tepki gösterdi.

Pelin Öztekin'in hastane bahçesindeki hali yürek burktu

Usta oyuncu Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde fenalaştı. Kalp krizi sonucu kalbi duran 62 yaşındaki sanatçı, ilk olarak Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan müdahale sonrasında hayata döndürülen Öztekin, daha sonra Doktor Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'ne sevk edildi.

Dr. Siyami Ersek Hastanesi'ne sevk edilen Öztekin'in sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Tüm bunlar yaşanırken babası Rasim Öztekin için hastane bahçesinde çırpınan Pelin Öztekin ise sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, "Babam Rasim Öztekin için O RH(-) kana ihtiyaç vardır. Acil bir durumda Kadıköy Siyami Ersek Hastanesi'ne gelebilecek kan bağışçıları benimle iletişime geçerse sevinirim" açıklamasında bulundu.

"LÜTFEN SAÇMALAMAYIN"

Hastane bahçesinde bankta oturan Pelin Öztekin, kendisini görüntüleyen basın mensuplarının, "Geçmiş olsun" dileğine "Şu an değil arkadaşlar saçmalıyorsunuz, lütfen saçmalamayın" diyerek, tepki gösterdi.

Pelin Öztekin ardından oturduğu yerden kalkarak hızlı adımlar ile görüntü alınmaması için görünmeyen bir bölüme geçti. Öztekin'in hali yürek burktu.