Bursa
Çok Bulutlu
20.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Polis baskınında neye uğradıklarını şaşırdılar!

Asayiş , 10 Haziran 2021 Perşembe, 15:23

Konya'da kapalı olması gereken saatlerde faaliyet gösteren eğlence mekanına emniyet ekipleri baskın düzenlendi. Denetim karşısında afallayan mekan sahipleri ve müşteriler ne yapacaklarını şaşırdı. Kimi sahnenin altına girmeye çalışırken kimisi de tuvalete saklandı. Mekanda bulunan 27 kişiye işlem yapılırken, o anlar kameralara yansıdı.

Polis baskınında neye uğradıklarını şaşırdılar!

Konya'nın Meram ilçesinde gece saatlerinde bir eğlence mekanının faaliyette olduğunun fark edilmesi üzerine polis ekipleri tarafından iş yeri önünde bir müddet beklendi. İş yerine girenlerin olduğu görülmesi üzerine Meram Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ile Meram Devriye Ekipleri Amirliği ekipleri tarafından korona virüs tedbirleri kapsamında eğlence mekanında denetim yapıldı.

Eğlence mekanına yapılan baskına hazırlıksız yakalandılar! Kimi sahnenin altına girmeye çalıştı kimisi de tuvalete saklandı

27 KİŞİYE İŞLEM YAPILDI

İş yerinde yapılan kontrolde, müşterilerin masada oturduğu ve pandemi kurallarına riayet edilmediğinin görülmesi üzerine 27 kişiye sokağa çıkma ve sosyal mesafeyi ihlal suçundan işlem uygulandı. İş yeri sahibi H.İ.S. hakkında ise işlem başlatılarak iş yeri mühürlendi.

SAHNENİN ALTINE VA TUVALETE SAKLANDILAR

Öte yandan, eğlence mekanına yapılan baskında içeride bulunanlardan bazılarının sahne olarak kullanılan platformun altına ve tuvalete girerek saklanması ise dikkat çekti.