Bursa
Parçalı Bulutlu
10.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Putin'in 17 yaşında bir kızı mı var?

Dünya , 26 Kasım 2020 Perşembe, 13:57

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in eski bir temizlik görevlisinden şu an 17 yaşında olan bir kız çocuğu olduğu iddia edildi.

Putin'in 17 yaşında bir kızı mı var?

Özel hayatı ve ailesiyle ilgili detayları gizli tutmasıyla bilinen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le ilgili her gün yeni iddialar gündeme geliyor.

Rus medyası, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in eski bir temizlik görevlisinden olan şu anda 17 yaşındaki bir kızı olduğunu iddia etti. Habere göre, Putin'in, şu an 'gizli' bir multi-milyoner olan eski bir temizlik görevlisinden bir kızı bulunduğunu yazdı.

Şu anda 45 yaşında olan Krivonogikh'in Rossiya Bankbut'ta hissedar olduğu, aynı zamanda bu ayki müstehcen performans Lovesick de dahil olmak üzere "erotik şovları" ile ünlü bir gece kulübü olan Leningrad Center'ın sahibi olduğu belirtildi.

Putin'in Rusya Devlet Başkanı olduğu ilk yıl, 2003 yılındayken çocuk sahibi olduğu ve süreçte Putin'in evli olduğu iddiaları yer aldı.

Putin'in, ilk eşi Lyudmila Putina ile olan evliliğinden Maria ve Katerina isimli iki kızı var. Çift, 2013 yılında boşandı.

KİMLİĞİ DE AÇIKLANDI

Söz konusu kızın, Putin ile annesi Svetlana Krivonogikh arasında yıllarca süren bir ilişkiden doğan 17 yaşındaki kızın adının Yelizaveta Vladimirovna olduğu öne sürüldü. Rus medyasına konuşan yerel kaynakların, Putin ile Svetlana'nın ilişkisinin 90'ların sonunda başladığını ve Yelizaveta'nın doğumundan sonra 2000'lerin başında Putin'den ayrıldığını ileri sürdü.

Bradford Üniversitesi'nde görsel tanımlama uzmanı olan Hassan Ugail, genç kız hakkında "Rusya Devlet Başkanına olağanüstü bir benzerlik gösteriyor" sonucuna vardı. Yüz tanıma yazılımının, genç kızın yüzünün tamamının görülmediği, bir jette çekilmiş fotoğrafında Putin ile yüzde 70.44 benzerlik gösterdiği iddia ediliyor.

KREMLİN'DEN YALANLAMA

Ailesi hakkında ketum olduğu ifade edilen Başkan Putin'in, bu iddialara herhangi bir tepki vermediği ve Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov'un Svetlana veya kızıyla ilgili iddiaları reddettiği ifade edildi. Peskov, "Bu isim bana soruldu, ancak hakkında hiçbir şey duymadım ve hiçbir şey bilmiyorum." dedi.