Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen'in yeni imajı beğenildi!

Magazin , 07 Ekim 2020 Çarşamba, 13:13

2016 yılında Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizideki Asya karakteri ile tanıdığımız Melis Sezen, sonrasında ise Siyah İnci'de Ebru olarak izleyicisinin beğenisini kazanmıştı.

Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen'in yeni imajı beğenildi!
Sonrasında üst üste projelerde bulunan oyuncu, yeni dizi Sadakatsiz'de Derin Güçlü olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen'in yeni imajı beğenildi.

Melis Sezen Sadakatsiz dizisinde akıllarda kalacak bir karaktere hayat verecek. Caner Cindoruk’un canlandırdığı Volkan karakterinin yasak aşkı olan Derin Güçlü için imaj değiştiren Melis Sezen'in yeni imajı beğenildi.

Oyuncu yeni dizisi için kızıl olan saçlarını sarıya boyattı. Melis Sezen yeni sezonda yeni imajı ile izleyicisinin karşısına çıkacak.

MELİS SEZEN KİMDİR?
Melis Sezen, 2 Aralık 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nden mezun olan Melis Sezen, Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinde Yasemin karakterine hayat verdi. Melis Sezen, 1.69 metre boyunda, 54 kilo ve Yay burcudur.