Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Sağlık Bakanı Koca 'Artık iyice hızlandık' mesajıyla duyurdu! Bir müjde daha

Gündem , 11 Haziran 2021 Cuma, 15:45

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Şehir içi ve şehirlerarası ulaşım faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafı da aşı programımıza dahil oluyor. Yarından itibaren aşılarını olabilirler" mesajını paylaştı. Bakan Koca paylaştığı yeni mesajda "Kargo çalışanlarıyla kuryelerin aşılarına da yarın başlıyoruz. Artık iyice hızlandık" ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Koca 'Artık iyice hızlandık' mesajıyla duyurdu! Bir müjde daha

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programına bugünden itibaren gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanlarının da dahil edileceğini açıklamıştı.

Bakan Koca daha sonra aşı kapsamına avukatlar, berber ve kuaförlerin de alındığını duyurmuştu.

Aşılamada çok kritik hamle! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tek tek duyurdu... İşte yeni meslek grupları

BAKAN KOCA'DAN YENİ MESAJ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Şehir içi ve şehirlerarası ulaşım faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafı da aşı programımıza dahil oluyor. Yarından itibaren aşılarını olabilirler" mesajını paylaştı.

BAKAN KOCA'DAN BİR PAYLAŞIM DAHA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, paylaştığı mesajda "Kargo çalışanlarıyla kuryelerin aşılarına da yarın başlıyoruz. Artık iyice hızlandık" ifadelerini kullandı.

KORONAVİRÜS AŞILAMASINDA SON DURUM

Sağlık Bakanlığı'nın verilerine göre koronavirüs aşılamasında yapılan toplam doz sayısı 32 milyonu, ikinci dozu olanların sayısı ise 13 milyonu aştı.