Bursa
Parçalı Bulutlu
19.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Şaşırtan evlilik cevabı! 'Evlenirim ama aynı evde yaşamam'

Magazin , 24 Mart 2021 Çarşamba, 21:26

Ünlü oyuncu Nurseli İdiz, katıldığı programda yaptığı açıklamalarla adından söz ettirdi. Hayatıyla ilgili itiraflarda bulunan İdiz, "Bu saatten sonra evlilik çok zor geliyor. Çok başka bir şey olması lazım. Evlenirsem evimizin ayrı olmasını isterim" dedi.

Şaşırtan evlilik cevabı! 'Evlenirim ama aynı evde yaşamam'

60 yaşındaki usta oyuncu Nurseli İdiz, çarpıcı açıklamalarda bulundu. 'Demet Akalın ile Alişan'ın sunduğu programa katılan İdiz, evlilik ile ilgili konuştu.

1983 yılında nikah masasına oturduğu Cem İdiz ile yollarını 1999'da ayıran İdiz, "Kendinden küçük bir adamla beraber olur musun?" sorusuna yanıt verdi.

"EVLENİRSEM EVİMİZİN AYRI OLMASINI İSTERİM"

İdiz, "Kendimden küçük bir adamla beraber olurum. 45-50 yaşında olabilir, dokuz yaş falan küçük. Evler ayrı olsun da görüşülelim, gidelim, gelelim, seyahat yapalım. Evlilik bu saatten sonra çok

"BANA ÇOK ZOR GELİYOR"

Boşanmasının ardından eski eşinin soyadını kullanmaya devam eden ve Canan Elif adında bir kızı olan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde koronavirüs nedeniyle konserleri iptal edilen Coşkun Sabah ile Serdar Ortaç'ın "Masraflarımız çok, hazıra dağ dayanmaz" şeklindeki açıklamalarını değerlendirmişti.

Nurseli İdiz, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulunmuştu; "Aylık 20 bin TL kaybım var. Ama birçok kişinin ekonomik sıkıntı çektiği bu zamanda Coşkun ile Serdar'ın açıklaması ayıp."

"BÜTÜN MAL VARLIĞIMI KAYBETTİM"

"Benim kenarda birikmiş param olabilirdi ama yanlış bir ticari hamle ile bütün mal varlığımı kaybettim. Bir ticari başarısızlığa düştüm. Çok büyük borçlar ödedim."

"En büyük hatam birikim yapmamak. Belki daha az borç ödeyip kendime saklayabilirdim. Hala da borçlarım var umarım işler açılır da her şey hallolur."