Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Scarlett Johansson ve Colin Jost evlendi

Magazin , 30 Ekim 2020 Cuma, 13:11

Amerikalı ünlü oyuncu Scarlett Johansson, üçüncü evliliğini yaptı. 35 yaşındaki Johansson ile bir süredir nişanlı olduğu komedyen Colin Jost, pandemi nedeniyle sade bir törenle hayatlarını birleştirdi.

Scarlett Johansson ve Colin Jost evlendi
Scarlett Johansson ile Colin Jost'ın evlilik haberini ABD merkezli yardım kuruluşu Meals on Wheels duyurdu.Yaşlılara yönelik yardımlarıyla bilinen Meals on Wheels'in Instagram hesabından yapılan açıklamada, "Johannson ve Jost'un düğün dilekleri, bu zor dönemde zor durumdaki savunmasız yaşlılar için bir fark yaratılmasına yardımcı olmak" denildi.


NEW YORK'TA EVLENDİLER
Johannson ve Jost'un pandemi süresince faaliyetlerini desteklediğini duyuran kuruluş bu mesajı sonrası yardım kuruluşuna bağış yapılması çağrısında bulundu. Ünlüler dünyasından verdiği haberlerle bilinen internet sitesi TMZ ise; çiftin New York'taki Palisades kasabasında evlendiklerini bildirdi.

ÜNLÜ SOHBET PROGRAMININ SENARİSTİ
Dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları arasındaki Scarlett Johansson'ın eşi Colin Jost, ABD'nin en ünlü talk-show programlarından Saturday Night Live'ın senaristliğini yapıyor.

Scarlett Johansson'un 2017'de programa konuk olmasının ardından birlikte olmaya başlayan çift geçen yıl mayıs ayında nişanlanmıştı.İLK EVLİLİK RYAN REYNOLDS İLE
Scarlett Johansson, ilk evliliğini meslektaşı Ryan Reynolds ile yaptı. Bu evlilik 2008 ile 2011 arasında gerçekleşti.İKİNCİ EŞİNDEN BİR KIZI VAR
İkinci evliliğini ise Fransız Romain Dauriac ile yaptı. 2014'de evlenen çift üç yıl sonra boşandı. Bu evlilikten Rose Dorothy adında bir kızı bulunuyor.