Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Seçil Gür, Serdar Ortaç'ın hayatını yazacak

Magazin , 08 Nisan 2021 Perşembe, 13:13

Şarkıcı Serdar Ortaç (51), bir süredir birlikte olduğu meslektaşı Seçil Gür (35) ile birlikte önceki akşam Bebek'te objektiflere takıldı.

Seçil Gür, Serdar Ortaç'ın hayatını yazacak

Serdar Ortaç-Seçil Gür çifti, Bebek'te bir mekanda kahve içti. Sevgililer, Covid-19 salgını nedeniyle 19.00'a kadar açık olan mekandan yasağın başlamasıyla ayrıldı.

Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden ikiliden Seçil Gür, "Yakalandık! Uyardılar" dedi. Serdar Ortaç ise "Yakalandık derken biz zaten kahve içmeye geldik, vakit gelince kalktık" açıklamasını yaptı.

'Menajerimi Ara' dizisinde rol alan Serdar Ortaç, dizinin sezon finalini açıkladı: Finalde bir tane şarkı yapacağım. 'Serdar Ortaç sonunda yazın şarkısını yaptı ve Menajerimi Ara'daki bunalımı bitti, yaşasın' yapacağız.

Muhabirlerin Serdar Ortaç'a yönelik "Hayatınızın film olmasını ister misiniz?" sorusuna Seçil Gür, "Ben yazacağım Serdar'ın hayatını" cevabını verdi.

Serdar Ortaç'ın değişken bir ruh hali olduğunu dile getiren Seçil Gür, "Değişken bir ruh hali var, üç kişi ile yaşıyorum" dedi.

Ortaç'ın yeni yaşını isimlerinin baş harflerini karların üzerine yazarak "İstanbul şahit, seni çok seviyorum, iyi ki doğdun" mesajıyla kutlayan Gür, ardından birlikte çekilen karelerini de Instagram hesabından paylaşmıştı.

35 yaşındaki şarkıcı, romantik pozlarına "Tek sen ol yanımda. Alıştığım kokunla geçemez sensiz anım. İyi ki doğdun aşkım. Bugün senin doğum günün. İyi ki varsın aşkım" notunu düştü.

Serdar Ortaç, Seçil Gür'ün "Ne kadar seviyorsun" sorusu üzerine düşündükten sonra, "Bir aslanın ormanda aylarca aç kalıp bir antrikot yavrusunu görüp kıyamadığı için yememesi kadar" ifadelerini kullanmıştı. O anlar sosyal medya kullanıcıları tarafından binlerce kez paylaşılmıştı.


Bunun üzerine Gür, "Serdar 'antrikot' benzetmesi yapınca adım antrikot kaldı. Serdar bana 'boncuğum' der aslında, ben de 'çikolatam' derim" şeklinde konuşmuştu.