Bursa
Çok Bulutlu
14.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Selim Kurtulan "Lafa geldi mi 3 milyonluk şehiriz ama..."

Bursaspor , 18 Mart 2021 Perşembe, 19:55

Teksas tribün liderlerinden Selim Kurtulan canlı yayın konuğumuz oldu.

Selim Kurtulan "Lafa geldi mi 3 milyonluk şehiriz ama..."

Açıklamadaki satır başları şöyle;

Bugüne kadar Bursaspor'da kimsenin alacağı kalmadı, 17-18 yaşındaki çocuklar Bursaspor'u küçük düşüremez kimse kusura bakmasın. Ben çok kızdım kendilerine o akşam çok başım ağrıdı. Ben onlara hak veriyorum bu işi para için yapıyorlar eyvallah ama benim kızdığım şey para vardı da mı vermediler ? Para vardı da vermediler veya para vardı yöneticiler aldı o zaman eyvallah siz haklısınız. Yok ki neyi versinler.

Söylemekten utanıyorum ama akşam televizyonu açtım ulusal medyadayız, ne için cereyanlar kesilmiş.

Biz geçen sene 10-15 kişi gittik Levent Kızıl'ın yanına rica ettik ama Levent abi düşünmüyor "bizden güçlü firmalar var Bursa'da onların yapması gerekiyor bu işi" diyor.

2-3 tane şapşal diyor ki Selim Kurtulan mahkemelerle uğraşma... Bizim beklentimiz yok, bizi kimse satın alamaz Bursa'da, hiç bir başkana karın ağrım yok.

Erkan Kamat'a rica ettik aday olması için ama Erkan Kamat'ın yanlışlarını da söyleriz. Benim 3 tane çocuğum var çocuklarımı nasıl seviyorsam Bursaspor'u da öyle seviyorum. Kimse klavyeden yazıp çizmesin.

Lafa geldi mi 3 milyonluk 4 milyonluk şehiriz diyoruz ama takımın haline bak ya!

Aday çıkması güzel ama icraat lazım. Yarın ben de çıkayım o zaman diyeyim ki Selim Kurtulan aday 110 trilyon ile geliyor, ne güzel reklam ya.

Bir adam 300 trilyon harcamış küme düşürmüş, bir adam 89 milyon harcamış çıkaramamış, şimdi Erkan Kamat 10 milyonla bu takımı idare ediyor herkes ses çıkarıyor.

2 aydan beri hiç yapmadığım şeyi yapıyorum sayısal oynuyorum, diyorum ki şu 120 milyon bana çıksın da topçuların parasını ödeyeyim FİFA'daki dosyaları ödeyeyim Bursa kendine gelsin diye akşamları yatarken hayalini kuruyorum...