Bursa
Çok Bulutlu
11.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

'Seni Çok Bekledim' pozu

Magazin , 24 Ekim 2020 Cumartesi, 20:34

Yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Star TV'nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim’in başrolleri Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'ndan set pozları geldi.

'Seni Çok Bekledim' pozu
Yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Star TV'nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin Beykoz platoda dün gerçekleşen çekimlerinde başrol oyuncuları Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun ilk kez karşı karşıya geldikleri sahneler çekildi.GERÇEK BİR YAŞANMIŞLIK HİKAYESİ

Dizide; Özcan Deniz, ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı ‘Kadir’ karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Yıllar boyunca birbirine teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girecek ve birlikte inanılmaz bir mucizeye tanıklık edecekler.

Başrollerinde, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor. Skala Yapım ve Dnz Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şahin Altuğ üstleniyor.