Bursa
Çok Bulutlu
10.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Seni miyavlatırım!

Magazin , 25 Mart 2021 Perşembe, 12:03

Oyuncu Ceren Hindistan, kendisi için koruma ve konuşmama kararı aldıran eski sevgilisi Ümit Aslan'a, "Açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın' diyerek gözdağı verdi.

Seni miyavlatırım!

Ceren Hindistan, Aile Mahkemesi'ne başvurarak kendisi hakkında bir ay süreyle koruma kararı ve konuşmama yasağı aldıran Ümit Aslan'a tepki gösterdi.

32 yaşındaki oyuncu, eski sevgilisine yönelik sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklama ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

"Erkek diye ortada gezen bir müsveddenin bana karşı koruma kararı çıkarmasına saatlerdir kahkaha atıyorum. Yavrum bu kadar mı korktun benden Aslan parçası..."

"Daha bir şey açıklamadım. Asıl açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın, biliyorsun. Aslan olmuş kedicik. Neyse bir ay süreyle korun bakalım..."

"Şunu da söyleyeyim; mayın basana kadar sessizdir. Damarıma basmaya devam edersen asıl o zaman miyavlatırım. Şirket hesabından da sürekli sayfamda geziyorsun..."

"Azıcık git soluklan, bir su iç, bir yemek ye. Merak etme senin yazıp geri vites yapıp silmiyorum. Kalıyor sayfamda, istediğin zaman girip görürsün."

"FAKİRİ NE YAPAYIM?"

Geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin "Bilerek mi zengin sevgili seçiyorsun yoksa öyle mi denk geliyor?" sorusuna, "Fakiri ne yapayım?" şeklinde yanıt veren Hindistan'a sosyal medyada yorum yağmıştı.

"İKİ DADI, AŞÇI VE ŞOFÖR"

Ünlü oyuncu, "Sevgilim çocuk istiyor. Ben de bebek mıncıklamayı özledim ama şu an düşünmüyorum. Çünkü kızımı tek başıma büyüttüm ve büyük zorluk çektim. İki dadı, aşçı, şoför tutmazsa doğurmam" sözleriyle tepki çekmişti.

"OKYANUS KIZI"

Maldivler tatilinde ayna karşısında poz veren Hindistan, "Okyanus kızı" notunu taşıyan paylaşımı ile formda görüntüsü ve kaslı karnı ile sosyal medyada binlerce beğeni almıştı.

"HİNDİSTAN CEVİZİ OLMAYAN ADA DÜŞÜNEMİYORUM"

Kumsalda uzanırken çektirdiği pozu da Instagram hesabından yayınlayan oyuncu, "Hindistan cevizi olmayan bir ada düşünemiyorum" mesajını yazmıştı.