Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Şenol Güneş'le Bursaspor'da...

Spor , 29 Mart 2021 Pazartesi, 18:00

Milli futbolcumuz Ozan Tufan, FIFA 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu 'nda oynanacak Letonya maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'le Bursaspor'da...

Ozan Tufan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"Çok güzel bir arkadaşlığımız var. Ekibimiz çok güzel, ortamımız çok iyi ve bunu sahaya yansıtıyoruz. Hangi takım olursa olsun, galibiyet için sahaya çıkıyoruz ve bunu da ilk maçlarla gösterdik. Bu zor maçlardan 6 puan aldığımız için çok mutluyuz ve gururluyuz. Bu mutluluğu yaşatabildiysek, ne mutlu bize."

"Danimarka'ya zamanında attığım golde inanılmaz bir duygu yaşamıştım. Aynı duyguyu, Norveç maçında da yaşadım."

"Şut konusunda az deniyorum ama öz oluyor. Daha çok denemek isterim tabii ki ama maç içerisinde bazı pozisyonlar öyle bir geliyor ki özel hissettiriyor bana. Daha fazla şut çekmem gerektiğini ben de biliyorum."

"90 dakikalık bir maçımız var. Neyin ne olacağını bilemeyiz. Biz de favori gözükmüyorduk çoğu maçta ama yendiğimiz birkaç maç oldu, hele ki bu grupta. Sahaya yenmek için çıkacağız. Taraftarlarımızla birlikte bu maçı kazanacağımıza inanıyorum."

"Çok iyi futbolcularımız, çok değerli bir hocamız var. Bu ailenin bir ferdi olmaktan dolayı onur duyuyorum. Kağıt üstünde favori gözükmesek de iki maçta da büyük mücadele ederek kazanmayı başardık. Ülkeme katkı sağladığım için ayrı bir mutluluk yaşıyorum"

"Şu an oynadığım mevkide kendimi çok iyi hissediyorum. İki yönlü oynamaya çalışıyorum. Hocamız nerede görev verirse orada oynarız. Önemli olan milli takımımızın başarısı."

"Kendimi Premier Lig'de görmek istiyorum. İnşallah en kısa zamanda gidebilirim."

"Şenol hocayla Bursaspor'da beraber çalıştık, doğru yolu seçmemde bana katkı sağlayan en önemli insandı. Hocam, beni milli takımda da çok iyi hazırlıyor."