Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Seren Serengil'den üzen haber: Ameliyat olmazsam yaza çıkamazmışım

Magazin , 28 Aralık 2020 Pazartesi, 10:56

Şarkıcı ve magazin yorumcusu Seren Serengil, önceki gün hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu hakkında takipçilerini bilgilendiren Serengil, 46 kiloya kadar düştüğünü ve ameliyat olması gerektiğini açıkladı.

Seren Serengil'den üzen haber: Ameliyat olmazsam yaza çıkamazmışım

Bir süredir Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programında sunuculuk yapan Seren Serengil'den sağlık sorunları yaşadığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Serengil, yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı.

'İş biraz ciddiye bindi'

Seren Serengil, paylaşımında; "Sevgili canlarım, o kadar merak edenim ve sevenim varmış ki insan hastayken en çok ihtiyacı olan şey buymuş... Ben maalesef büyük sağlık sorunları yaşıyorum. Önceleri belli etmemeye çalıştım annem üzülmesin sizler üzülmeyin diye ama iş biraz ciddiye bindi" dedi.

'46 kiloya düştüm'

"46 kiloya düştüm ve vermeye devam ediyorum... Geri dönüşüm ameliyatına vücut hazır mı, şu aşamada kaldırır mı vücut. Bunun kararı için salı günü tekrar tetkiklerim yapılacak."

'Ameliyat olmazsam yaza çıkamazmışım'

Serengil, sözlerine; "Bazen aylarca yoğun bakımda kalabiliyormuşuz. Tehlikeli ve zor bir süreç ama öte yandan da olmasam yaza çıkmazmışım... Dualarınızla yine bunu da atlatacağım. İyiyim. Dinleniyorum, serum takılıyor. İyi olacağım İnşallah..." diye devam etti.

2016 yılında mide küçültme ameliyatı olmuştu

2016 yılında mide küçültme ameliyatı olan Serengil, o dönem hızla kilo vermeye başlamış hatta 3,5 ayda 25 kilo vermişti.

Kerem Tunçeri itirafı olay olmuştu

Öte yandan 49 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz hafta 15 yıl önce eski basketbolcu Kerem Tunçeri (41) ile aşk yaşadığını ancak onu terk edip başkasıyla evlendiğini açıklamasıyla gündem olmuştu.

'Söylemezsem Olmaz' canlı yayınında konuşan Serengil, "Bundan 15 sene önce ortak arkadaşımız Umut vasıtasıyla Kerem'le tanıştık. Aynı arkadaş grubundaydık. O zaman Efes Pilsen'de oynuyordu" ifadelerini kullanmıştı.

Arto'nun "Neden ayrıldınız?" sorusuna ünlü şarkıcı, "Ayrıldıktan sonra arkadaş kaldık. Ondan ben ayrıldım. Daha önce ayrıldığım birinin başına bir şey geldi, Kerem'i bırakıp onunla evlendim. O kişinin yanında olmam gerekiyordu. Tamamen formalite icabı evlendim, onun yanında olmak istedim" yanıtını vermişti.