Bursa
Çok Bulutlu
12.9°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Serenay Sarıkaya: Daha daha nasılsınız?

Magazin , 16 Ekim 2021 Cumartesi, 10:21

Magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Serenay Sarıkaya, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Güzel oyuncu, son olarak ayna karşısında çektiği fotoğraflarla dikkatleri üzerine topladı.

Serenay Sarıkaya: Daha daha nasılsınız?

Hem özel hayatı hem sosyal medya paylaşımlarıyla adında söz ettiren 29 yaşındaki ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, pozlarıyla gündem olmaya devam ediyor.

Serenay Sarıkaya: Daha daha nasılsınız

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan ve dijital platformda yayınlanacak olan bir projeyi kabul eden Sarıkaya, son olarak sosyal medya hesabından saçları yapılırken aynadan çektiği pozlarını paylaştı.

DAHA DAHA NASILSINIZ

"DAHA DAHA NASILSINIZ?"

Siyah beyaz filtreyle yayınladığı karelerine Enis Arıkan'ı da etiketleyen oyuncu, gönderisine "Enis Arıkan'ı isteği üzerine paylaşıyorum... Ee daha daha nasılsınız? (Bunu eninde sonunda yazacağımı biliyordunuz)" notunu düştü.

Serenay Sarıkaya: Daha daha nasılsınız

Instagram'da 9,2 milyon takipçisi olan güzel oyuncunun paylaşımına, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi

Serenay Sarıkaya: Daha daha nasılsınız

Takpçileri, Sarıkaya'ya "Seni gördük daha iyi olduk", "Her zamanki gibi çok güzelsin", "İyiyiz, sen nasılsın?" gibi yorumlar yağdırdı.6DUDAK UÇUKLATAN GELİR

DUDAK UÇUKLATAN GELİR

Öte yandan yeni dizisi 'Şahmeran'ın çekimlerine geçtiğimiz ay başlayan Serenay Sarıkaya'nın, bu yıl rol aldığı üç reklam filminden dudak uçuklatan bir gelir elde ettiği konuşuluyor.

Serenay Sarıkaya: Daha daha nasılsınız

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; Sarıkaya, koronavirüs pandemisinin devam ettiği 2021 yılında üç marka ile anlaşma sağladı. Bu imzalar, Serenay'a 12 buçuk milyon TL kazandırdı.

Serenay Sarıkaya: Daha daha nasılsınız

Bir giyim markasına üç milyon TL karşılığında reklam yüzü olan 29 yaşındaki oyuncunun, mücevher firmasıyla da 2.5 milyon TL'ye el sıkıştığı öğrenildi.​​​​​​

YEDİ MİLYON TL KAZANDI

YEDİ MİLYON TL KAZANDI

2019 yılında 'Alice Müzikali'nde rol alan Serenay Sarıkaya'nın, son olarak rol aldığı banka reklamından da yedi milyon TL kazandığı öne sürüldü.