Bursa
Parçalı Bulutlu
9.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

'Serenay Sarıkaya'nın ameliyatına vale mi girdi?'

Magazin , 24 Şubat 2021 Çarşamba, 17:07

Geçtiğimiz ekim ayında özel bir hastanede estetik operasyon geçiren Serenay Sarıkaya'nın, basına sızan "silikon yeniletme işlemi" haberleri sonrası harekete geçtiği ve ünlü oyuncunun şikayeti üzerine bir kişinin işten çıkarıldığı ileri sürülmüştü. Bir detay dikkat çekti. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddiada bir detay dikkatlerden kaçmadı.

'Serenay Sarıkaya'nın ameliyatına vale mi girdi?'

Son günlerde Maldivler tatili ve Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adıdan sıkça söz ettirmeyi başaran Serenay Sarıkaya ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel, bu konuyu köşesine taşıdı.

"Serenay'ın Ameliyatına Vale mi Girdi?" başlıklı yazı şöyle:

"Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın geçtiğimiz ekim ayında özel bir hastanede estetik operasyonla silikon taktırması basına sızmıştı. Serenay yarım kalan işlemlerini doktorunu eve çağırarak devam ettirmiş ve olayın duyulmasından şikayetçi olmuştu.

Bunun üzerine olayla ilgili soruşturma başlatan hastane yönetimi, vale olarak çalışan kişiyi operasyonu duyurduğu gerekçesiyle işten çıkardı.

Peki, vale nereden biliyor Serenay'ın göğüslerine silikon taktırdığını? Ameliyata vale de mi katıldı? Böyle bir şey olmayacağına göre valeye kim söyledi?

Ya da doğru soru şu olmalı; Cerrahı, hemşireyi mi, yoksa gariban valeyi mi işten çıkarırsınız? Özetle Serenay bu haberi Maldivler'de okuyup 'yaşasın yine haber oldum' diye sevinirken bir emekçi işsiz kaldı."