Bursa
Çok Bulutlu
10.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Sette kaza geçirdi

Magazin , 06 Şubat 2021 Cumartesi, 20:40

Amerikalı oyuncu Jennifer Lawrence, rol aldığı komedi filmi "Don't Look Up"ın setinde kaza geçirdi. Sette gerçekleşen kontrollü bir patlamada fırlayan camın Lawrence'ın göz kapağını kestiği öğrenildi

Sette kaza geçirdi

Oyuncu kadrosunda Timothee Chalamet, Ariana Grande, Leonardo DiCaprio, Chris Evans ve Meryl Streep gibi ünlü yıldızlar da yer aldığı komedi filmi "Don't Look Up"ın çekimleri pandemi kuralları çerçevisinde devam ediyor.

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, Boston'daki çekimler sırasında sette bir cam parçasının gözüne gelmesiyle küçük bir kaza geçirdi.

SETTE TALİHSİZ KAZA

Sette gerçekleşen kontrollü bir patlamada fırlayan cam, 30 yaşındaki Lawrence'ın göz kapağını kesti.

"ÇEKİMLER DURDURULDU"

Boston Globe'un haberine göre; perşembe günü gece yarısından sonra meydana gelen kazada yaralanmanın boyutuna dair bir bilgi verilmedi. Prodüksiyonda görevli olan iki kaynağa dayandırılan haberde, çekimlerin cuma günü durdurulduğu da belirtildi.

ROLÜ İÇİN İMAJ DEĞİŞTİRDİ

Rol gereği koşuya çıkan Lawrence, geçtiğimiz haftalarda çekilen sahnede, senaryoya uygun olarak göz altına alınmıştı.Sarı saçlarıyla özdeşleşen Jennifer Lawrence'ın, rolü için imaj değiştirdiği görülmüştü. Ünlü oyuncu, kakül kestirdiği kızıl saçlarıyla ilk kez böyle objektiflere yansımıştı.