Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Şevval Şahin: Genç kızlar pek özenmesin

Magazin , 31 Mart 2021 Çarşamba, 12:57

Tescilli güzel Şevval Şahin, önceki gün sevgilisi Yiğit Marcus Aral'la Emirgan'da yürüyüş yaparken görüntülendi. Hayli keyifli oldukları görülen çiftin, maske takarak kurallara uyduğu görüldü.

Şevval Şahin: Genç kızlar pek özenmesin

Üç aylık Bali tatili sona eren Şevval Şahin, "Çok güzel geçti ama özledim Türkiye'yi. Bayağı mutluyum burada olmaktan. Her şey çok güzel, çok şükür" dedi.

"SOSYAL MEDYA RUH SAĞLIĞI İÇİN KÖTÜ"

Sosyal medya paylaşımlarının ardından takipçilerinin yorumlarına, "Her şey göründüğü gibi değil" diye karşılık veren 22 yaşındaki model, konu açılınca, "Bu doğru bir şey. Genç kızlar falan pek özenmesin diye söylüyorum. Sosyal medya ruh sağlığınız için kötü olabiliyor. Bunu yabancı Influencer'lar da çok söyler. Öyle bir mesaj yollamak istedim" şeklinde konuştu.

"Sosyal medyanın zorlukları neler?" sorusu üzerine araya giren Yiğit Marcus Aral, "Sonuçta dertsiz, sorunsuz insan yok. Herkesin kendine has sorunları oluyor tabii" ifadelerini kullandı.

'MÜKEMMEL HAYAT' ALGISI!

Şevval Şahin, "Sosyal medyada böyle mükemmel bir hayat algısı olabiliyor. Ben sadece bununla farkındalık yaratmak istedim" açıklamasını yaptı.

2018 Türkiye Güzeli, kıskançlık sorusuna, "Tabii ki yok, bizde öyle şeyler yok" karşılığını verdi. Aral ise "İnsan sevdiğini tabii ki kıskanır ama o şekilde gereksiz şeyler yüzünden yaptığımızı düşündüğünüz kıskançlık yok. Beraber olduğumuz için neden kıskanalım?" dedi.

Bir ay Türkiye'de kalacakları öğrenilen genç model, "Güven var ise kıskançlık olmaz diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

"NAMUS FOTOĞRAFLA ÖLÇÜLMÜYOR"

Geçtiğimiz hafta Nişantaşı'nda görüntülenen Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral, "Bizim zaten kışı burada geçirmeyelim diye planlarımız vardı, soğuk malum buralar. Bu konuları fazla kafaya takmıyor enteresan şekilde, başkası olsa depresyona girerdi" demişti.

Aral, tatilde sosyal medya hesabından paylaştığı iddialı fotoğraflarıyla kimi zaman takipçilerinin tepkisine neden olan Şevval Şahin'i kıskanmadığını belirterek, model sevgilisine sahip çıkmıştı.

Yiğit Marcus Aral, "O resimleri ben çekiyorum zaten. Biz o şekilde bakmıyoruz. Öyle bir şey yok zaten, namus da öyle ölçülmüyor. Estetik resimler zaten, işi gereği mankenlik yapıyor. Sonuçta genç ve sağlıklıyken çektirmeyecek de ne zaman çektirecek? Biz kendimiz çekiyoruz" şeklinde konuşmuştu.

"GÖSTERİŞLİ YAŞAMIYORUZ"

Sosyal medyada sanıldığının aksine şaşalı bir hayat yaşamadıklarını, emlak işi ve kripto yatırımlar yaptığını ifade eden Aral, "Bali'deydik, üç ay kaldık, şimdi İstanbul'a döndük. Genelde tatil ağırlıklı gittik, birkaç projem de vardı. Bali de sürekli bir yer mülk edinmek istiyoruz. Şevval özleyince Türkiye'ye döndük. Ben 7-8 yıldır gidiyorum, Bali sevdiğim yer. Gösterişli değil ama normal yaşıyoruz" açıklamasını yapmıştı.