Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Şevval Şahin'in bitmeyen tatili

Magazin , 23 Şubat 2021 Salı, 09:39

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin'in, Endonezya tatili sürüyor. Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile uzun süredir denizin ve güneşin keyfini çıkaran Şahin, bu kez soluğu Batı Papua'da aldı.

Şevval Şahin'in bitmeyen tatili

Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile yazı Türkiye'de geçiren Şevval Şahin, yaptığı açıklamalar ve koronavirüse rağmen katıldığı partilerle tepki alınca Londra'ta gitmiş; burdan bir hafta sonra da Maimi'ye geçmişti.

Kasımda Meksika'nın meşhur beldesi Tulum'da tatil yapan çift, Aralık ayının başında Endonezya'nın Bali adasındaydı. İkili şimdi de Raja Ampat'talar.

GÜNDÜZ DENİZ GECE PARTİ

Gündüz denize giren, geceleri de partileri katılan Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral, arkadaşlarıyla birlikte keyifli vakit geçiriyor.

Bu anlarını takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmeyen Şevval Şahin, son paylaşımına "Gezi, dalış, aktivite, parti ve çok daha fazlası... Bekleyin daha yeni başlıyorum" notunu düştü.

YIL DÖNÜMÜ KUTLAMASI

İki yıldır aşk yaşayan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral, geçtiğimiz günlerde yıl dönümlerini kutlamıştı.

Sevgilisinin kendisine aldığı çiçek buketiyle poz veren Şahin, duygularını; "Seninle bir yıl... En muhteşem zamanı yaşadığınızda, zaman kelimenin tam anlamıyla uçup gider. Not: Bu, uyandıktan 10 dakika sonra çekildi, suratım bu yüzden şiş" sözleriyle dile getirmişti.

Yiğit Marcus Aral da Instagram hesabından sevgilisiyle el ele olduğu bir anı paylaşmış ve "Birlikte nice yıllara" notunu düşmüştü.

"HİÇBİR ŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL"

Öte yandan sevgilisiyle uzun süredir tatil yapan Şevval Şahin, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan takipçilerinin "Bu hayatı sen yaşıyorsun" yorumlarına verdiği yanıtla dikkat çekmişti.

Şahin, "Instagram o kadar sahte ki, hiçbir şey tamamen göründüğü gibi değil. Paylaşmadığım, bilmediğiniz çok şey var. Her şey için minnettarım ama kimsenin hayatı mükemmel değil. Bizler sadece istediğimiz kadarını görmenize izin veriyoruz. Bu da sadece yüzde 10'u. Sosyal medya ruh sağlığını kötü etkiler. Instagram'ın sizi etkilemesine izin vermeyin" ifadelerini kullanmıştı.

MİLLİYET MAGAZİN