Bursa
Parçalı Bulutlu
13°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Şeyma Subaşı gönlünü Mısırlı yatırımcıya mı kaptırdı?

Magazin , 09 Kasım 2020 Pazartesi, 15:20

Şeyma Subaşı, DJ sevgilisi Guido Senia'da ayrıldıktan sonra adı sık sık aşk dedikodularına karışıyordu. Korona virüse karşı alınan tedbirleri hiçe sayan Subaşı'nın, Miami'de katıldığı partilere yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi ile birlikte gittiği gündemde.

Şeyma Subaşı gönlünü Mısırlı yatırımcıya mı kaptırdı?
Karantina günlerini Türkiye'de İtalyan sevgilisi Guido Senia ile geçiren Şeyma Subaşı, normalleşme sürecinin ardından Amerika'ya gitmişti. Yurt dışına çıkan Subaşı kısa bir süre sonra da Senia ile ayrıldıklarını açıklamıştı.

Şu sıralar Miami'de bulunan sosyal medya fenomeni partiden partiye koşuyor.

İzmir depreminin hemen ardından Cadılar Bayramı partilerine giden ve yaptığı paylaşımlarla tepki çeken Şeyma Subaşı önceki gece de yine büyük bir ev partisine katıldı. Partide manken Şevval Şahin de vardı. Gece boyu eğlenen ikili bol bol story attı.
Gecce'nin haberine göre; Subaşı'nın partiye gitmeden önce yaptığı paylaşımlar ise olay yarattı. Ferrari marka bir otomobilin sağ koltuğuna oturan Şeyma Subaşı'nın çektiği görüntüler yeni bir dedikodunun fitilini ateşledi.
Subaşı'nın bindiği Ferrari'nin Mohammed Alsaloussi adında Mısırlı genç bir yatırımcıya ait olduğu öğrenildi.Bu iddianın bir dedikodudan mı ibaret olduğu ya da gerçek bir aşk mı olduğu merak konusu oldu.

İzmir depreminin acısı tazeyken, Cadılar Bayramı için ev partisine giden ve giydiği kostümlerle paylaşım üstüne paylaşım yapan Şeyma Subaşı'nın takipçileri tepki göstermişti.

Kendisine gelen tepkilerin ardından açıklama yapan Subaşı, "En azından böyle zamanlarda enerjimizi daha faydalı şeylere çevirebilecekken birbirimizi yargılamak için çabalamasak keşke. Herkesin hayatını ve en önemlisi duygularını nasıl ve ne şekilde yaşadığının tartışılmaması gerektiğine inanıyorum" demişti.Şeyma Subaşı, sözlerini, "Ben depremde yara alan insanların acısına biraz olsun ortak ihtiyaçlarına ise destek olmak için elimden geleni yapmaya devam ediyorum. Fakat bunu her fırsatta bağırarak değil olması gerektiği gibi sessizce yapıyorum" diye noktalamıştı.

Şeyma Subaşı, daha önce de Instagram'dan iş insanı Mehmet Germiyanlıgil ile fotoğrafını paylaşmıştı. Haklarında aşk dedikoduları çıkan ikiliden Subaşı "Daha ne kadar saçmalayacaksınız, o benim abimdir" demişti.