Bursa
Çok Bulutlu
12.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Şeyma Subaşı'ndan 'polis baskını' iddiasına yanıt!

Magazin , 17 Ağustos 2020 Pazartesi, 15:21

Bir süredir Çeşme'de tatil yapan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın, arkadaşlarıyla birlikte Çeşme Mamurbaba Mevkii civarında kaldığı villayı polis baskını yapıldığı öne sürüldü. Çıkan haberlerin ardından Şeyma Subaşı, Instagram hesabından açıklama yaptı. Haberin doğru olmadığını söyleyen Subaşı, "Lütfen inanmayın" dedi.

Şeyma Subaşı'ndan 'polis baskını' iddiasına yanıt!
Yaz tatillerinde sıklıkla yurt dışını tercih eden Şeyma Subaşı, corona virüs salgını sebebiyle bu yaz Türkiye'de kaldı ve Çeşme-Bodrum arasında arasında mekik dokuyarak tatil yapıyor. Subaşı, cuma akşamı Çeşme'de kalabalık bir arkadaş grubuyla buluştu.

Snob magazin'in haberine göre; cuma akşam saatlerinde başlayan parti gece yarısı tatsız bitti. Çevrede oturan vatandaşlar, Subaşı ve arkadaşlarının gürültüsünden rahatsız olup polisi aradı.Polisin kısa sürede olay yerine intikal etmesinin ardından parti son buldu.

Sabahın ilk ışıklarına kadar sürmesi beklenen parti, gece yarısı noktalanınca Şeyma Subaşı ve arkadaşlarının keyfinin kaçtığı öğrenildi.

Subaşı, günün ilk saatlerinde Instagram üzerinden bir arkadaşıyla bahçede dans ettiği anları paylaştı.

Şeyma Subaşı, bu sabah kızı Melisa ile birlikte İstanbul'a döndü.Çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Şeyma Subaşı, "Lütfen inanmayın arkadaşlar, bu haber doğru değil. Böyle bir şey olmadı" dedi.