Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Şeyma Subaşı'ndan yeni poz: Sana çok deli oluyorum

Magazin , 28 Şubat 2021 Pazar, 12:46

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammad Alsaloussi ile birlikte verdiği yeni pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Şubaşı gönderisine; "Sana çok deli oluyorum" notunu düştü.

Şeyma Subaşı'ndan yeni poz: Sana çok deli oluyorum

Instagram'da üç milyon takipçisi bulunan ünlü fenomen Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi iş insanı Mohammed Alsaloussi ile aşk dolu pozlarını yayınlamaya devam ediyor. Subaşı, yaklaşık dört aydır birlikte olduğu Mohammed Alsaloussi teknede çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı.

'SANA ÇOK DELİ OLUYORUM'

Subaşı, öpüştükleri kareyi şapkayla gizledi. Romantik karelere Subaşı, "Sen ve ben. Sana çok deli oluyorum" diye yazdı.

Mısırlı aşkıyla en özel anları sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, Sevgililer Günü'nde sevgilisinin kucağında olduğu bir fotoğrafı yayınlamıştı.

AŞKINI KOLUNA KAZITTI

30 yaşındaki sosyal medya fenomeni, Instagram'ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşımlarla yeni dövmesini takipçilerine gösterdi.

'BENİ ÖZEL HİSSETTİREN ADAM'

Subaşı, bir diğer paylaşımına, "Beni sadece bugün değil, her gün dünyanın en şanslı kızı gibi özel hissettiren adam. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Tamamen seninim" notunu düşmüştü.