Bursa
Çok Bulutlu
22.9°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den ilk yorum! 'Normalde yapmam ama...'

Magazin , 21 Nisan 2021 Çarşamba, 11:39

Şeyma Subaşı, Bali tatili dönüşü özel jet bulamayan sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin kendisi ve kızı Melisa için uçak kapattığını açıklamıştı. Subaşı ile eleştiri oklarının hedefinde yer alan Alsaloussi, sevgilisinin paylaşımına yaptığı yorumla dikkat çekti

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den ilk yorum! 'Normalde yapmam ama...'

Bir süredir sevgilisi Mohammed Alsaloussi ve kızı Melisa ile birlikte Bali'de bulunan Şeyma Subaşı'nın tatili bitti. Dönüş için özel jet bulamayan sevgilisi Mohammed Alsaloussi ise ilginç bir yola başvurdu.

Mısırlı milyarder Alsaloussi, Şeyma Subaşı ve kızının rahat yolculuk yapabilmesi için bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın aldı. Subaşı, Instagram hesabından peş peşe yaptığı paylaşımlarına "Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti" notunu düştü.

"ÇOK DEĞERLİ VE ÖZELİM"

Bu paylaşım sonrası tepki toplayan Şeyma Subaşı, "Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyorum. Ben çok değerli ve özelim. Ailemden iyi bir eğitim aldım. Tanrı bana en iyisini verdi. Sevgilimi çok seviyorum. O inanılmaz bir insan. Nasıl harika bir insan olunabileceğini anlatan bir kitap bile yazabilir. Lütfen dedikodu yapmayın ve önce kendinize bakın" diyerek eleştirilere yanıt verdi.

"BU AŞKTAN KÖR OLDUM"

İş insanı Mohammed Alsaloussi tüm yorumlardan sonra sevgilisinin fotoğrafının altına yanıt verdi:

"Normalde hiç yorum yapmam ama bu sefer seni herkesten daha iyi tanıdığımı söylemeliyim ve sen gerçekten tanıştığım en tatlı, en kibar, sevgi dolu insansın ve bu yüzden seni seviyorum. Bunu aşktan kör olduğum için söylemiyorum. Bunu söylüyorum çünkü seninle sevildiğimi ve takdir edildiğimi hissediyorum. Seninle her şeyi her zamankinden daha net görüyorum."