Bursa
Çok Bulutlu
10.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Şeyma Subaşı üstsüz pozunu paylaştı

Magazin , 14 Ocak 2021 Perşembe, 10:12

Miami'de ev aldıktan sonra ülkeye dönmeyen Şeyma Subaşı, Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Miami ve Karayipler'de tatil yapan Subaşı, üstünü deniz kabuklarıyla kapatarak bir poz verdi.

Şeyma Subaşı üstsüz pozunu paylaştı

Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı, son paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.

Instagram'da 3 milyondan fazla takipçisi bulunan Subaşı, Dominik, Karayipler ve Miami hattında günlerini geçiriyor. Sık sık paylaşım yapan Subaşı bu defa üstsüz bir fotoğrafını paylaştı.

Subaşı'nın ellerindeki deniz kabuklarıyla verdiği poz binlerce beğeni ve yorum aldı. Geçtiğimiz hafta Karayipler'de tatil yapan Subaşı lüks teknede çekilen bikinili pozlarını da Instagram'dan paylaşmıştı.

"KARAYİP DENİZİ"

Subaşı'nın "Karayip Denizi" notuyla yaptığı fotoğraflarına hayranları beğeni yağdırmıştı.

SEVGİLİSİNE KAVUŞTU

Yaklaşık 10 gündür Amerika'nın Florida eyaletindeki Key Largo adasında tatil yapan Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Al Saloussi'ye kavuştu.

"SENİ ŞİMDİDEN ÖZLEDİM"

Mohammed Al Saloussi, sevgilisinin birkaç gün önce "Seni şimdiden özledim, Mohammed'im..." notuyla yaptığı paylaşımına kayıtsız kalmadı.

AMERİKAN FUTBOLU İZLEDİ

Önceki gün bir araya gelen aşıklar, birlikte Amerikan futbolu izledi. Subaşı, sevgilisine sarılırken çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.