Bursa
Parçalı Bulutlu
20.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Shehu'dan Bursaspor'a veda mektubu!

Spor , 20 Eylül 2020 Pazar, 10:39

Kıbrıs Rum Kesimi takımı Omonia FC ile anlaşan Abdullahi Shehu yeşil-beyazlı camiaya bir veda mesajı yayımladı.

Shehu'dan Bursaspor'a veda mektubu!
Shehu'nun veda mesajı şöyle;

Bursaspor Ailesine Açık Mektup!

Bursa'da acısıyla tatlısıyla 2.5 yılda 60'ın üzerinde maça çıktım. Şimdi veda zamanı. Gerçekten zor bir karar ancak önüme bakma zamanı geldi.

Nasıl başlasam? Ocak 2018'de Bursaspor'dan teklif aldığım zaman, Türk futbolunun en büyük kulüplerinden birinde oynamanın kariyerim için en iyi tercih olacağına ikna olmuştum.

Geldikten sadece 4 gün sonra Alanyaspor'a karşı mücadele ettim. Benim için çok duygusal bir gündü. Evimizdeki ilk maç ise Beşiktaş'a karşıydı.

Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birinde oynamak, bu ailenin bir parçası olmak, en iyi hocalarla ve oyuncularla oynamak benim için bir onurdu.

2019 da çok savaştık ancak küme düştük. Çok kötü bir tecrübeydi. Süper Lig'den teklifler almama rağmen bu mükemmel kulüpte kaldım. Tüm inancım ve tutkum bu kulüp içindi. En iyi kararı verdigime inanıyorum ve verdiğim karardan ve fedakarlıktan pişmanlık duymuyorum.

Maalesef bu sene Süper Lig'e çıkamadık. Kariyerimde yeni bir macerayı kucaklamak için ayrılma kararı aldım. Bana sevgisini her daim gösteren Bursaspor taraftarına gerçekten çok minnettarım.

Tüm Bursaspor camiasına hoşçakal demek ve teşekkür etmek istiyorum. Her zaman bir parçam olacaksınız. Bursaspor'a önümüzdeki sezon için başarılar diliyorum. Gerçekten takım arkadaşlarımı, hocalarımı, personeli ve bana kral gibi davranan taraftarımızı çok özleyeceğim.

Allah sizleri korusun. Sizi seviyorum.