Bursa
Parçalı Bulutlu
10.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Şiddetle tavsiye

Bursaspor , 05 Ağustos 2020 Çarşamba, 15:35

Çok, çok enteresan günlerden geçiyoruz.

Şiddetle tavsiye
Bursaspor yaşadığı sıkıntılara bir de vizyonsuzluk eklemişken hala daha susup, oturan insanlar var. Yönetimin susması normal.

Adamlar zorlu şartlarda kendilerince bir şeyler yaptı ancak başarılı olamadı, istifa etmesi gerekirken susup, kenara çekildiler. Şimdi onların tek bir hayali var 24 takım, o da olursa. Peki ya Bağımsız olarak seçilen Denetleme Kurulu?

Duydum ki Tayfur Serdar Güllülü ameliyat olmuş. Geçmiş olsun sağlık her şeyden önemlidir. Daha farklı şeyler yazacaktım ancak yaşanan bu sağlık sorunuyla çok fazla yazma gereği duymuyorum.

Sadece şunu belirtmek istiyorum. Koca sene geçti ve gram açıklama yapılmadı. Daha önce de açıklama yapılacak dendi, yapılmadı. Şimdi de bugün içerisinde açıklama gelecek deniyor. Bekleyelim bugün de açıklamayı. Ancak açıklama yapılırken de “Gelir yoktu, gider olmadı. Paranın nereye harcandığı belli” gibi cümlelerden ziyade Büyükşehir’in verdiği para, BTSO’nun verdiği para, SMS gelirleri, Bursastore gelirleri. Bunların hepsinin 80 milyon bandında olduğu, sene başı gönderilen topçulardan gelen bonservis bedelleri ve bu paraların nerelere harcandığı? Bu konulara açıklık gelmeyecekse hiç zahmet edipte bunca sağlık sorununuz arasında açıklama yapmayınız. Bizlerin merak ettiği tam olarak bu.

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan’ın bu sezon hep destekçisi olduk. Sustuk, saygı duyduk. Her zaman destek verdiğimizi hissettirdik. Ancak son günlerde duyduk ki ne futbolcuya, ne personele, ne de borçlulara ödeme yapılmamış. Başkan benimle her konuşmasında “Futbolculara ödemelerini tıkır, tıkır yapıyorum “Aksaklık yok” dediğini herhalde inkar etmez. Peki bu futbolcular nasıl olurda çıkıp “10 aydır maaş almadık” diyebilir? Burada yalan atan kim? İşte biz bunların cevabını istiyoruz sayın Güllülü sizden. Bunu açıklarsanız zaten bir problem yok, yok başka konuları açıklayacaksanız hiç yormayın kendinizi. Yalçın Cambaz’dan sonra maalesef sınıfta kaldınız. Zaten bir seçimde karşınıza muhakkak aday çıkacaktır. Seçilmemeniz sürpriz olmayacaktır. Zaten bu makam sizi de, Yalçın beyi de hasta etti farkındayız. Umarım açıklamanızda bu hususlara yer verir, bizleri aydınlatırsınız. Benim huyum değildir arayıp, bilgi almak. Malum sene başından beri bilgi alıp, desteklediklerimizin yalanları sene sonu ortaya çıktı.