Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Sıla ile İlker Kaleli'den dikkat çeken hamle!

Magazin , 14 Nisan 2021 Çarşamba, 10:29

Geçtiğimiz Ocak ayında ünlü şef Hazer Amani'den tek celsede boşanan Sıla, oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtı. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk haberlerinin ardından ünlü ikili, son hamleleriyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Sıla ile İlker Kaleli'den dikkat çeken hamle!

Özel hayatında bir türlü yüzü gülmeyen Sıla, ünlü şef Hazer Amani ile 11 aylık evliliğini 15 dakikada noktaladı.

Boşanmanın ardından pandemi günlerini Bodrum'da geçiren Sıla'nın, gönlünü ünlü oyuncu İlker Kaleli'ye kaptırdı. Magazin gündemine yansıyan aşk haberlerinin ardından açıklama yapmayan ünlü isimlerde flaş bir hamle geldi.

Aşk haberleri çıkmadan önce birbirlerini takip etmeyen çift, ilişkilerini sosyal medyaya taşıdı. İlker Kaleli ile Sıla, Instagram'da birbirlerini takip etmeye başladı.

Ünlü çift, aşklarını Bodrum'da gözlerden uzak yaşamaya çalışıyor. Bir aydır birlikte olan çiftin oldukça mutlu olduğu söyleniyor.

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Öte yandan Sıla ve Hazer Amani çifti geçtiğimiz aylarda yazılı bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurmuştu. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada "Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir" ifadeleri kullanılmıştı.

Geçen yıl ocak ayında nikah masasına oturan şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani çifti 18 Ocak 2021 tarihinde Bodrum'da boşanmıştı.

"AYNI YERDEN BAKAMADIK"

İlker Kaleli'nin de kısa süre önce meslektaşı Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Emirgan'daki evinden çıkarken görüntülenen Kaleli, kendisinden 13 yaş küçük oyuncu Biran Damla Yılmaz'la aşk yaşamaya başladığı haberleri hakkında, "Yaklaşık bir aydır süren güzel bir arkadaşlığımız var" demişti.

Ancak bu ilişki de kısa sürmüştü. Ünlü çiftin ayrılık kararı aldığı ortaya çıkmıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Biran Damla Yılmaz da "Aynı yerden bakamadık, olmadı" diye konuşmuştu.