Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, Tulum'da eğlencede!

Magazin , 28 Aralık 2020 Pazartesi, 11:51

Son dönemlerde Türklerin en gözde tatil bölgesi Meksika'nın Tulum şehri, yeni yıl tatili nedeniyle iyice renklendi. Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin de eğlence merkezini burası seçti.

Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, Tulum'da eğlencede!

Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in vukuatlarıyla adından söz ettiren oğlu Rüzgar Çetin, Meksika'nın Tulum şehrine tatile gitti.

Alkollü araç kullanarak, polis memuru Fatih Alagöz'ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik'in yaralanmasına sebep olan Rüzgar Çetin, İstanbul 11'inci Ağır Ceza Mahkemesi'de yargılanmış, 7 yıl 6 ay hapse mahkûm edilmişti. Ehliyetine de 1 yıl 6 ay süreyle el konulmuştu.

Çetin, 239 gün sonra cezaevinden çıkmıştı. Bu dosyada halen Yargıtay'ın kararı bekleniyor.

Artık durulduğunu ve yalnızca işleriyle ilgilendiğini söyleyen Rüzgar Çetin, Beyoğlu Asmalımescit'te aldığı yeni bir binanın restorasyonunu yaptırıp, otel olarak hizmete açacağını belirtmişti.

Yasakların kalkmasıyla yurt dışına çıkan Rüzgar Çetin soluğu ilk önce Miami'de alırken, daha sonra arkadaşlarıyla birlikte Meksika'nın son dönemlerdeki en popüler turizm bölgesi Tulum'a geçti.

Çetin'in, koronavirüs nedeniyle 'Evde kal' çağrılarına uymayıp, maske ve eldiven takmadan Arnavutköy'de yürüyüş yaptığı görülmüştü.

Gazetecileri görünce koşmaya başlayan Çetin, "Neden maske takmadınız?" sorusuna ise cevap vermezken, çevredekilerin de tepkisini çekmişti.

Milliyet Magazin