Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Sinem Kobal'ın kumsal pozuna beğeni yağdı

Magazin , 19 Mart 2021 Cuma, 09:23

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu evliliklerini kızları Lalin ile taçlandıran Sinem Kobal, Instagram'dan yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Güzel oyuncunun siyah-beyaz sahil pozuna beğeni yağdı.

Sinem Kobal'ın kumsal pozuna beğeni yağdı

Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında hayatını birleştiren güzel oyuncu Sinem Kobal, geçtiğimiz aylarda anne olmuştu. Mutlu evliliklerini çocukla taçlandıran Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti kızlarına Lalin ismini vermişlerdi.

Kızı Lalin'i kucağına aldıktan sonra kısa sürede eski formuna kavuşan Sinem Kobal yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Oyuncu son olarak siyah-beyaz bir karesini Instagram'dan paylaştı.

Instagram hesabında 5 milyon 800 bin takipçisi bulunan Sinem Kobal yeni paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. 33 yaşındaki güzel oyuncunun yeni pozu, sosyal medyada beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Sinem Kobal, kısa sürede verdiği doğum kiloları ile dikkat çekerken, sosyal medya paylaşımlarıyla da ilgi odağı olmaya devam ediyor.

ONLINE SPOR DERSİ ALDI

Kızı Lalin'i kucağına aldıktan sonra emzirme eğitimleri de alan oyuncu, fazla kilolarından kurtulmak için de online spor derslere başladı.

Pandemi dönemi nedeniyle evden dışarı çıkmayan Kobal, spor hocası ile internet üzerinden ders yapıyor. Antremanlarını evinde yapan ünlü oyuncu, ayrıca beslenmesine de dikkat ediyor. Kızını emziren oyuncu, bir uzman tarafından verilen özel diyeti uyguluyor.

ALTERNATİFLERE BAKIYOR

Eşi Sinem Kobal'la son birkaç yazını geçirdiği denize nazır villayı yeniden kiralamak isteyen Kenan İmirzalıoğlu, evin sezonluk kira bedelinin 700 bin TL olduğunu duyunca şaşkınlık yaşadı.

Henüz villayı bu bedelden kiralayıp kiralamamakta kararsız olan yakışıklı oyuncu, farklı alternatiflere de bakıyor.

Minik kızlarını da düşünen ve Lalin için konforlu bir alan tercih eden Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın bu yaz rotalarını daha çok hastane tercihi olmasından dolayı Bodrum'a çevirmeyi planladığı da söylenmişti.

ÖNCELİKLERİ LALİN

Geçtiğimiz yazı hamile geçiren Sinem Kobal'ın önümüzdeki tatil dönemindeki önceliği Lalin'in rahat ve güvende olacağı bir tatil geçirmek. Çift, pandemi nedeniyle de sezonu erken açmayı planlıyor.

MİLLİYET MAGAZİN