Bursa
Çok Bulutlu
17.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun izole tatili

Magazin , 24 Nisan 2021 Cumartesi, 20:57

Marmaris Selimiye'de tatil yapmayı seven Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çifti, bu yaz rotalarını değiştirdi. Kızları Lalin'in üzerine titreyen ünlü çift, pandemi nedeniyle Ege'de dağ tepesinde özel havuzlu ve ıssız bir villa kiraladı. Villanın ortalama aylık kira bedeli ise dudak uçuklattı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun izole tatili

Kızları Lalin'in üzerine titreyen Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, bu kez Marmaris Selimiye sahilindeki evlerinden kaçmayı tercih etti. 2020 Ekim'de dünyaya gelen kızlarıyla mutlu evlilikleri taçlanan ünlü çift, hem Lalin'in rahatı hem de Covid-19 için önlem aldı. Kenan İmirzalıoğlu, Ege'nin ıssız bir koyunda ve dağ tepesinde bir villa kiraladı. Havaların güzelleşmesiyle soluğu yeni villalarında alan çiftten Sinem Kobal da önceki gün eşsiz manzaraları ve havuzlarını Instagram'da paylaştı. Çift, Ege'nin ıssız bir koyundaki kiralık villalarında herkesten izole bir yaz geçirecek.

Bu arada pandemi nedeniyle Ege'deki villaların fiyatlarında büyük bir artış olurken; herkesten izole ve özel havuzlu lüks villaların aylık kira bedelleri ortalama 250 bin TL'yi bulduğu iddia edildi.

Babasının 'Annesine benziyor ama içinden de Kenan bakıyor' dediği; annesinin ise "Daha 5 buçuk aylık ama bence de bana benziyor" dediği Lalin bebek çok merak ediliyordu.