Bursa
Parçalı Bulutlu
21.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Sırada kim var?

Bursaspor , 06 Ağustos 2020 Perşembe, 21:42

Bursaspor Kulübü Denetleme Kurulu Başkanı Tayfur Serdar Güllülü ve kurul üyeleri istifa etti.

Sırada kim var?
İstifa etti ama ne oldu?

Bir yerde işleyiş devam etmiyorsa, orada büyük sorunlar vardır demektir.

Bu sorunları çözemiyorsan, istifa edersin ve defteri kapatırsın.

Benim kafama takılansa neden şimdi olduğu? Açıklama güzel, yerinde ve olması gerektiği gibi. Peki ya cevap bekleyen sorular?

Bugün bir açıklama yapmanız bekleniyor. Kulübe ne geldi, ne gitti gitti gibi soruların cevaplarını bekliyoruz. Asıl önemlisi sayın İdris Sevinç beyden hala haber ve açıklama yok. Geçtiğimiz hafta çıkıp bir açıklama yaptı ve “Tavsiyemiz oldu” dedi.

Sizin sadece tavsiyeniz oluyor ama bakınız Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanına, kendisi “Sayın Cumhurbaşkanım. Üyelik aidatınızı ödemezseniz kongre üyeliğinden atılacaksınız” dedi. Üstelik bu cümleyi bu ülkenin zirvesine kurdu.

Siz ise sadece tavsiye verdiniz.

Sayın Sevinç, sizin o makamı daha fazla işgal etmeniz maalesef ki Bursaspor’a her geçen saniye zarar veriyor. Siz daha fazla zarar vermeyin rica ediyorum. Bakın rica ediyorum. Sizin gibi dost meclisinde ağıza alınmayacak cümleler kurmuyorum.

Aslı, astarı var mı bilmem, varsa bile umurumda değil kulağımla duymadan inanmam, duysam da umursamam. Siz görevinizi yaptınız ve daha fazla o makamı işgal etmeyiniz.

Bursaspor Divan kurulu Başkanlığı maalesef ki iflas etmiştir. Bursaspor bu hallere gelirken, içinizdeki üyeler istifa ederken sizin hala oturmanız da bize zul geliyor.