Bursa
Parçalı Bulutlu
11.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Stormi'nin çantasının fiyatı dudak uçuklattı!

Magazin , 24 Aralık 2020 Perşembe, 09:40

Dünyanın 30 yaş altı en zengin kişilerinden biri olan Kylie Jenner, kızı Stormi'nin bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Yakında üç yaşına girecek olan Stormi'nin elindeki çanta dikkatlerden kaçmadı.

Stormi'nin çantasının fiyatı dudak uçuklattı!

23 yaşındaki Kylie Jenner, Travis Scot ile ilişkisinden dünyaya gelen kızı Stormi Webster'ın bir fotoğrafını "Bebeğim yakında üç yaşına giriyor ve anne pek iyi hissetmiyor" notuyla paylaştı.

Kylie Jenner'ın paylaşımında minik Stormi'nin elindeki mavi çanta en çok dikkat çeken ayrıntı oldu.

Stormi'nin elindeki bu çanta ünlü bir moda firmasının imzasını taşıyor ve fiyatı da 800 dolar yani yaklaşık 6 bin 100 TL.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde yılbaşı alışverişi için kendisine özel açılan ünlü bir markanın mağazasında alışveriş yapan Kylie, çıkışta bir grup eylemciyi karşısında buldu.

Jenner'ın tercih ettiği ünlü marka, tasarımlarında gerçek hayvan derilerini kullanıyor. Bu durumu bilen hayvanseverler Jenner'in önüne atladı. Neye uğradığını şaşıran Jenner protestoyu şaşkınlık içinde izledi.

23 yaşındaki Kylie Jenner'a sosyal medyadan da tepki yağdı. Sosyal medya kullanıcıları marka için karalama kampanyası başlattı.

Milliyet Magazin