Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Survivor'da elenen isim Ardahan oldu!

Magazin , 17 Haziran 2020 Çarşamba, 08:27

Pazar günü Mavi takım yarışmacıları Ardahan, Yasin, Sercan ve Evrim için yapılan SMS oylaması sonucu dün akşam açıklandı.

Survivor'da elenen isim Ardahan oldu!
Survivor 2020’de Kırmızı takım ile Mavi takım arasında son kez iletişim oyunu oynandı. Bu oyun, aynı zamanda çeyrek final öncesinde son oyun idi. Ailelerinde üç kişi ve arkadaşlarından üç kişiden gelecek videoyu izleme şansını elde etmek isteyen yarışmacılar, parkurda kıyasıya mücadele etti. Günün sonunda Survivor’da iletişim oyununu ona beş skorla kazanan Mavi takım oldu.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de bu hafta yapılan kaptanlık oyununu Ardahan ile Cemal Can oldu. Ardahan kurduğu Mavi takıma Elif, Sercan, Yasin ve Evrim’i aldı. Cemal Can’ın kurduğu Kırmızı takımda ise Nisa, Berkan ve Barış vardı. Bu iki arasında oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Mavi takım kaybetti. Ada konseyinde Mavi takımın ilk eleme adayı Ardahan oldu. İki takım arasında oynanan 2. Dokunulmazlık oyununu da Kırmızı takım kazandı. Elif’in dokunulmazlığı olması, 4 eleme adayının olması gerektiği için ada konseyinde oylama yapılmasına gerek kalmadı ve Mavi takım yarışmacıları; Ardahan, Sercan, Yasin ve Evrim haftanın eleme adayları oldu.

SURVIVOR’DA SMS SIRALAMASINDA KİM BİRİNCİ OLDU?

Survivor 2020 18. hafta SMS sıralamasın en çok oyu alan yarışmacı Yasin Obuz oldu ve çeyrek finale kalmayı başardı.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?

Acun Ilıcalı, Survivor 2020'de hayallerine veda eden ismi açıkladı. Mavi takımda Ardahan, Sercan ve Evrim arasında en az SMS oyu alan yarışmacı Survivor'a veda etti. Survivor 2020'ye veda eden isim Ardahan  oldu.