Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Survivor İsmail Balaban'dan nişanlısına olay gönderme

Magazin , 29 Nisan 2021 Perşembe, 13:41

Survivor 2021'de oynanan iletişim oyununda konuştuğu annesi Gülsüm Balaban'nın "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil" sözleri karşısında neye uğradığını şaşıran İsmail Balaban'dan yeni bir hamle geldi.

Survivor İsmail Balaban'dan nişanlısına olay gönderme

Survivor'da oynanan iletişim oyununu kazanarak annesiyle telefonda konuşan İsmail Balaban, nişanlısı Gamze hakkında öğrendikleri karşısında ne diyeceğini bilemedi.

"BIRAKIP GİTTİĞİN KIZ GİBİ DEĞİLMİŞ..."

İsmail'in annesi telefonda "Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et" dedi.

Öğrendikleriyle büyük bir yıkım yaşayan İsmail Balaban ise Acun Ilıcalı'nın "İstersen seni nişanlınla konuşturabiliriz" teklifinin reddetti. Annesinin hastanelik olduğu olayı çok merak ettiğini söyleyen Balaban, ailesiyle bu konuyu konuşmak istediğini söyledi.

"HİÇ KİMSE SİZDEN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL"

Bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Survivor 2021'in fragmanı yayınlandı. Yarışmada rakibini yenerek sayı kazanan İsmail Balaban, nişanlısı Gamze Atakan'a gönderme yaptı. Oyunu kazandıktan sonra bağıran Balaban, "Canım annem, canım babam, hiç kimse sizden daha önemli değil. Sizi çok seviyorum" ifadelerini kullandı.

"AKLIM ANNEMDE"

Yaşadığı olay hakkında konuşan İsmail Balaban, "Kafam hala orada. Annem de özellikle. Annem bir şeye üzüldüğü zaman rahatsızlanıyor, hastanelik oluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum maalesef. Zor bir durumdayım" dedi.