Bursa
Parçalı Bulutlu
7.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Takipçisinin yorumu Özge Özder'i kızdırdı!

Magazin , 16 Ocak 2021 Cumartesi, 12:08

Eşi Sinan Güleryüz ile kız bebek bekleyen 7,5 aylık hamile oyuncu Özge Özder, sosyal medya hesabından yayınladığı kareye gelen bir yoruma tepki gösterdi.

Takipçisinin yorumu Özge Özder'i kızdırdı!

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Sadakatsiz'in 'Doktor Derya'sı Özge Özder, 2018 yılında Sinan Güleryüz ile evlenmişti. 7,5 aylık hamile olan 42 yaşındaki oyuncu, önceki gün göbeğini açıkta bırakan bir fotoğrafını paylaştı.

Kadın takipçilerinden biri, "O kadar saçma ki! Dizide kıyafetlerle hamileliğini saklayacak Özge Özder yerine koyacak hiç mi oyuncu kalmadı?" yorumunu yazdı.

"Nasıl göründüğüm hep hemcinslerime dert. Erkeklerden negatif yorum gelmez. Hayatım kadının kadına öfkesi, hıncı, düşmanlığı ile geçti. Çok bilmişlik içeren hemcinslerimi hayatımdan ayıkladım."

"Ayrıca sizin başka derdiniz mi kalmadı? Şikayetinizi yapım şirketine iletin. İşten çıkayım bu pandemide. Siz de rahat edin, göz zevkiniz de. Gerçi kadrosuna aldıkları bir kadını hamile kaldı diye işsiz bırakacak insanlarla çalışmıyorum çok şükür."

Pandemide çalışmanın zor olduğunu ifade eden oyuncu, "Sadakatsiz dizisinin setine giderken içimiz çok rahat. Bizler hariç herkes maskeli ve düzenli olarak herkes test oluyor. Çok harika bir senaryosu var dizimizin. Bebek beklediğim için sette bize el bebek gül bebek bakıyorlar" şeklinde konuşmuştu.

Doğum için sayılı günün kaldığını belirten Özge Özder, "Tabii her şey yolunda giderse, 1-2 bölüm verdiğim aranın ardından sete tekrar dönmeyi düşünüyorum. Yapımcımızda bu konuda çok yardımcı oluyor zaten bize" demişti.

Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz ile bu karesini, "Bebek yükleniyor" notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Milliyet Magazin