Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Tamer Karadağlı: Aslanlar gibi spor yaptım

Magazin , 23 Aralık 2020 Çarşamba, 10:13

Uzun yıllar 'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'taş fırın erkeği Haluk' karakterine hayat veren Tamer Karadağlı, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Yeni rolü için kilo veren oyuncu, fit görüntüsüyle dikkat çekti.

Tamer Karadağlı: Aslanlar gibi spor yaptım

Oyuncu Tamer Karadağlı, Nişantaşı'nda alışveriş merkezi çıkışı görüntülendi.

Uzun bir aradan sonra kamera karşısına geçmeye hazırlanan usta oyuncu, yeni dizisi için 9,5 kilo verdiğini açıkladı.

Fit haliyle dikkat çeken Tamer Karadağlı, "9.5 kilo verdim. Aslanlar gibi spor yaparak verdim bu kiloları. Bu kiloda kalacağım" dedi.

YENİ PROJESİ

Yeni sezonda 'Savaşçı' dizisinde rol alacak olan Tamer Karadağlı, 'Göktürk Albay' karakterine hayat verecek.

OSMANLICA AŞK MEKTUBU GÜNDEM OLMUŞTU

Öte yandan Karadağlı, geçtiğimiz haftalarda da 25 yıl önce Gaziantep Orduevi'nde askerliğini yaparken, o dönem sevgilisi olan ve daha sonra evlendiği Arzu Balkan'a yazdığı Osmanlıca mektubu sosyal medya hesabından yayınlamasıyla gündem olmuştu.

Usta oyuncu, kızının annesi Arzu Balkan'a yazdığı romantik mektup hakkında, "Arzu bana eski İngilizce ile müthiş bir mektup yazmıştı. Benim altta kalmamam gerekiyordu ve bu mektubu yazmak için tam bir gün uğraştım. O mektubu yazmam çok zordu" demişti.

ARZU BALKAN'DAN MESAJ

Karadağlı'nın paylaşımına yorum yazanlar arasında eski eşi Arzu Balkan "Mektubu postaneden almıştım. Zarfı dikkatlice açarken içinden özenle kurutulmuş çiçekler döküldü. Hatırlıyorum da, kaldırıma çöküverdim, bir yandan gülüyor, bir yandan mektubu çözmeye çalışıyordum" ifadelerini kullanmıştı.