Bursa
Çok Bulutlu
18.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Teknoloji Buluşmaları tüm Türkiye ile buluştu

Teknoloji , 25 Aralık 2020 Cuma, 15:03

Dijital operatör Turkcell, geleneksel hale gelen Teknoloji Buluşmaları'nı bu yıl ilk kez dijital platformda düzenledi.

Teknoloji Buluşmaları tüm Türkiye ile buluştu

İş Turkcell Teknoloji Buluşmaları adıyla gerçekleşen yeni nesil teknoloji etkinliğinde, şirketlerin dijitalleşme yolculuğu ele alındı

Dijital operatör Turkcell'in düzenlediği Teknoloji Buluşmaları etkinliğini devam ediyor. Daha önce Türkiye'nin dört bir yanında yüz yüze gerçekleşen buluşmalar, bu yıl 'İş Turkcell Teknoloji Buluşmaları' adıyla dijital ortamda gerçekleşti. Yeni nesil teknoloji buluşmalarının bu yılki konusu 'Dijital Çağda İşinizi Büyütürken Teknolojilere Ne Kadar Yakınsınız?' oldu. Kurumun ekosistemindeki şirketlerin de yer alarak dijital dönüşüm sürecindeki iş ortaklıklarını anlattığı İş Turkcell Teknoloji Buluşmaları'nı binden fazla kişi izledi.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren operatörün Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, kurumların dijitalleşme sürecine katkı sağladıkları Dijital İş Servisleri şirketinin özellikle pandemi döneminde önemli bir görev üstlendiğini belirterek, "Güçlü altyapımız ve teknolojimiz sayesinde ülkemizin dönüşümü için çalışıyoruz. Şirketlerin ve kamu kurumlarının dijital dönüşümü için tek noktadan uçtan uca sunduğumuz teknolojik çözümlerimizle onların yanında oluyoruz. Bu dönemde daha da iyi anlaşıldı ki artık iş dijitalleşmekte, iş teknolojide. Dijitalleşme yolculuğunda yol arkadaşınızın kim olduğu ve bu yola ne zaman çıktığınız çok önemli. Bugün tam zamanı. Biz, dijital dönüşümün getirdiği yeni imkanlarla, şirketlerimizin farklı iş alanlarını keşfetmesi için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Kaynak: DHA