Bursa
Parçalı Bulutlu
10.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Timsah Arena'nın elektrikleri kesildi!

Bursaspor , 15 Mart 2021 Pazartesi, 10:26

Bursaspor'un maçlarını oynadığı Timsah Arena'nın elektrikleri yönetimin yaptıkları taahhütü yerine getirmemesi nedeniyle Limak Uludağ Elektrik kurumu yetkilileri tarafından sabah saatlerinde kesildi.

Timsah Arena'nın elektrikleri kesildi!

Madi zorluklarla boğuşan Bursaspor, zor günler yaşıyor. Ankaraspor maçı sonrası futbolcuların isyan bayrağını çekmesinin ardından bu kez de elektrik problemi ile karşı karşıya kalındı.

4 milyon TL'ye yaklaşan elektrik borcunu ödemeyen yeşil-beyazlı kulüp, daha önce 1'i sözlü, 2'si de yazılı olmak üzere Limak Uludağ Elektrik Şirketi ile 3 kez protokol imzalamıştı. Başkan Erkan Kamat'ın koşulları yerine getirmemesi ve borçla ilgili her hangi bir girişimi bulunmaması sebebiyle bugün Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu ve Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nin elektrikleri kesildi.

Genç futbolcuların eğitim gördüğü, altyapının kalbi Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nin enerjisi ise kesilmedi. Limak Uludağ Elektrik Şirketi'nin, borç ödenmemesi halinde bir daha Bursaspor Kulübü'nün elektriklerini açmayacağı öğrenildi.