Bursa
Parçalı Bulutlu
6.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

TOTAL ve M Oil şampiyonlar ligine oynuyor...

Bursa , 07 Ekim 2020 Çarşamba, 13:20

Türkiye’nin lider akaryakıt markalarından TOTAL ve M Oil ilk olarak Bursa’dan verdiği start ile sektörün en iyisi olma hedefini bizlerle paylaştı. Sektörün sözleşme yenilenme döneminde ülke genelinde artık günümüzde yaşam alanları olan tesislerde hem nicelik hem de nitelik değer olarak ataklarına devam edecekleri ifade eden Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Genel Müdürü Yüksel Yılmaz Total ve M Oil olarak farkındalıkların farkında olduklarının altını çizdi.

TOTAL ve M Oil şampiyonlar ligine oynuyor...
Yılmaz, OYAK çatısı altında Enerji sektöründe hizmet veren ve Ağustos ayı itibarıyla ticari olarak Güzel

Enerji Akaryakıt A.Ş. unvanı altında birleşen TOTAL ve M Oil istasyonları yeni döneme dair hedefleri açıkladı.

OYAK, Türkiye akaryakıt ve madeni yağ dağıtım sektörünün önemli iki markası TOTAL ve M Oil’i Mart ayında tüm operasyonlarıyla birlikte satın almıştı. Bu tarihten itibaren OYAK çatısı altında hizmet veren TOTAL ve M Oil markaları, geçtiğimiz Ağustos ayında ticari olarak Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. ticari unvanı altında birleşti. TOTAL ve M Oil markaları varlığını sürdürmeye devam ediyor; aynı çatı altında birleşen şirketler yeni döneme iddialı hedeflerle girmeye hazırlanıyor.

Güzel Enerji Akaryakıt dağıtım lisansı altında, toplam 900 istasyona ve %6,5 pazar payına sahip olan Total ve M Oil, büyüme hedefleri doğrultusunda Bursa bölgesindeki Total ve M Oil istasyon sayılarını artırmayı planladıklarını açıkladı. Total ve M Oil, bugün Bursa ve civar bölgede toplam 27 istasyonla hizmet veriyor.

Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Genel Müdürü Yüksel Yılmaz: Bursa bölgesinde 27 istasyonumuzla hizmet veriyoruz; Bursa’yı önemsiyor, 2021’de bölgede daha da büyümeyi hedefliyoruz”

Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Genel Müdürü Yüksel Yılmaz, görüşlerini şöyle ifade etti: “Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda TOTAL ve M Oil’i Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. çatısı altında birleştirdik. Her iki markanın yıllardır ortaya koyduğu başarılı çalışmaların ve sahadaki gücünün birleşmesi bizi şimdiden heyecanlandırıyor. Bu birleşmenin yaratacağı sinerji ve güçle önümüzdeki günlerde hedeflerimize doğru büyük bir hızla ilerleyeceğiz, sektördeki gücümüzü daha da artıracağız.

Bu yolculukta bizim için Bursa’nın önemi oldukça fazla. Bursa’da toplam 27 istasyonumuzla ve %8,5 pazar payıyla hizmet veriyoruz. Bölgenin Türkiye sanayisi için öneminin farkındayız; bünyesinde faaliyet gösterdiğimiz Ordu Yardımlaşma Kurumu’nun da diğer sektörlerde faaliyet gösteren şirketleri aracılığıyla bölgede önemli sanayi yatırımları bulunuyor.

Biz de Güzel Enerji Akaryakıt olarak, istasyonlarımızla bu bölgenin insanına en iyi hizmeti sunmak üzere çalışıyor, istasyonlarımızda müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz.

Bu kapsamda, yönetim kadromuz ile birlikte bölgedeki iş ortaklarımızla bir araya geldik; bölgedeki ticari koşulları daha iyi anlayarak, tüketici beklentilerini birlikte analiz ederek yerel çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Bu yönde 2020 senesini hazırlık yılı olarak görüyor, iş ortaklarımızın görüş ve önerilerini de dikkate alarak stratejilerimizi oluşturuyoruz. 2021’de kararlı adımlar ile şirketimizi ileri taşımayı hedefliyoruz.”

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL ve M Oil geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor.