Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Tuğba Ekinci: Benden ayrılırsan geri vermem!

Magazin , 02 Mart 2021 Salı, 08:35

Tuğba Ekinci, pilot sevgilisi Berk Fenercioğlu'yla Bebek'te görüntülendi. Sevgilisinin aldığı tektaşları açıklayan 43 yaşındaki Ekinci, dikkat çeken bir yorumda bulundu.

Tuğba Ekinci: Benden ayrılırsan geri vermem!

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Tuğba Ekinci, pilot sevgilisi Berk Fenercioğlu ile birlikte Bebek'te kahveciden çıkarken objektiflere takıldı.

"MASKE TAKMIYORUZ"

Koronavirüs salgınına rağmen maske takmayan ikili, "Maske yok, maske takmıyoruz. Sizin baskınızı yemiyorum. İstediğiniz kadar baskı yapın" dedi.

Sevgilisinin kendisine aldığı tektaşları açıklayan Tuğba Ekinci, "Yedi taşın önüne tektaş aldı. Bir tane de beştaş taktı" ifadelerini kullanırken, parmağındaki yüzükler dikkat çekti.

43 yaşındaki şarkıcı, "Annesinde de aynı mücevherler var. Bunlar çok bonkörler ama 'Benden ayrılırsan geri vermem, bilesin' dedim" şeklinde konuştu.

"EVLİ GİBİYİZ"

Tuğba Ekinci, "Çok güzel bir beraberliğimiz var. Yazın aylarında Bodrum'da tanıştık. Evli gibiyiz. Bodrum'da birlikte yaşıyoruz. Eskide 'flört' diyorduk ama şimdi yaş ilerlediği için 'evli gibiyiz' diyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Ekinci, "Evlilik ne zaman?" sorusuna, "Berk Bey'e sorun bu sorunun cevabını" şeklinde karşılık vermişti. Fenercioğlu ise "Her an her şey olabilir. Sürprizi bozmamak lazım. Bir baktınız bu havada olabilir" açıklamasını yapmıştı.

"AŞKLA BERABER AŞK POZU"

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz eylül ayında Instagram hesabından hesabından yaptığı paylaşımla yeni ilişkisini duyurmuştu.