Bursa
Çok Bulutlu
11.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Tuğba Ekinci'den Cem Yılmaz tepkisi!

Magazin , 19 Kasım 2020 Perşembe, 14:03

Cem Yılmaz ve Saadet Özsırkıntı ile ilgili aşk haberlerini gören Tuğba Ekinci, sosyal medya hesabından eleştiride bulundu Ekinci, "Bu ne hovardalık kardeşim yuh bu kızlara" diyerek Yılmaz'ı hedef aldı.

Tuğba Ekinci'den Cem Yılmaz tepkisi!
Oyuncu Serenay Sarıkaya ile yollarını ayıran ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın geçtiğimiz günlerde sunucu Saadet Özsırkıntı ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Yılmaz'ın gösterisine gittiği ve kulisinde ünlü komedyen ile bir araya geldiği öne sürülen Özsırkıntı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile çıkan haberleri yalanlamıştı.
Özsırkıntı, konuyla ilgili, "Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Lütfen, sizden ricamdır; yanlış veya yalan bilgilerle gündem yaratılmasın" ifadelerini kullanmıştı. Yılmaz ise soruları yanıtsız bırakmıştı.

Bu haberleri gören Tuğba Ekinci kendini tutamadı. Sosyal medyadan ünlü ikiliyi paylaşan Ekinci paylaşımında yine Cem Yılmaz'ı hedef aldı."HERKES YERİNİ BİLSİN"
Ekinci paylaşımında şunları yazdı; "Valla aşk olsun bu kız da bu adama bakarsa Serenay gibi yuh yani o zaman da demiştim. Şımartmayın şöyle yaşlanmış insanları iki şöhreti var diye herkes yerini bilsin ya bu ne hovardalık kardeşim yuh bu kızlara...""GİDERİ YOK"
Ekinci daha önce de Cem Yılmaz'ı çok sert bir dille eleştirmişti. Yılmaz'ın fotoğrafını paylaşan şarkıcı "Güzelim kadınlar bunun neyine giderler. Her yeri zeki olsa ne olur, yüzü alkolden bakımsız kırmızı turşu olmuş. Dünyada erkek kalmasa gideri yok" demişti.