Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a olay sözler

Magazin , 21 Mart 2021 Pazar, 11:40

Tuğba Ekinci, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle sohbet eden 43 yaşındaki şarkıcı, genç popçu Aleyna Tilki'yi eleştiren meslektaşı Demet Akalın'ı sert sözlerle hedef aldı.

Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a olay sözler

Aleyna Tilki'ye sahip çıkan Ekinci, "Aleyna benim yeğenimden birkaç yaş büyük. Bizler çocuklarımızın iyi yerlere gelmesini isteyen iyi anneler ve teyzelerle dolu ülkeyiz. O çocuk bir şeyler yapmaya çalışıyor. Tek bir şarkı ile Türkiye'nin gündemine oturdu. Daha sonraki şarkıları da çok sevildi. Fakat Demet Akalın'ın geçmişine baktığınız zaman öyle bir şey söz konusu değil. Tek bir şarkı ile tanınmadı, Türkiye'nin gündemini oturmadı" dedi.

Milliyet Cadde'nin haberine göre, Akalın'a yönelik eleştirilerini sürdüren Ekinci, "Patlamış bir ya da iki şarkısı var. Kusura bakma Demet çok havalanıyorsun, havalanma hayatım. Küçücük bir kızla yarışma" ifadelerini kullandı.

Tuğba Ekinci, Akalın'ın "30'a yakın hit şarkım var" sözlerine, "Onlar radyoların şişirmesiydi. Çünkü o radyolarla çok güzel ticari ilişkiler içerisindeydi. Biz asla o yolu seçmedik. Onun gibi yapsaydık dörde katlardık. Bana göre Demet Akalın asla iyi bir ses sanatçısı değil" karşılığını verdi.