Bursa
Çok Bulutlu
10.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Tuğba Ekinci'nin klibinde rol almış!

Magazin , 16 Aralık 2020 Çarşamba, 14:28

'Masumlar Apartmanı'nın 'Han'ı Birkan Sokullu'nun, 15 yıl önce Tuğba Ekinci'nin 'Kutu Kutu' klibinde oynadığı ortaya çıktı.

Tuğba Ekinci'nin klibinde rol almış!

Şimdilerde ekranlarda fırtınalar estiren, başrolünde yer aldığı 'Masumlar Apartmanı' dizisi ile adından sıkça söz ettiren Birkan Sokullu'yu ilk olarak nerede gördük?

Sokullu, 2005 yılında çekilen Tuğba Ekinci'nin 'Kutku Kutu' klibinde rol aldığında henüz oyunculuk kariyerine başlamamıştı.

Yıllar sonra yeniden gündeme gelen o klipte, oyuncu Birkan Sokullu ile şarkıcı Tuğba Ekinci'nin yatak sahnesi de yer alıyor.

SPORCU ÇİFT

Oyuncu Birkan Sokullu, sevgilisi Eda Gürkaynak'la önceki gün Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülenmişti. Ünlü çift, "Antreman ortasındayız, çok fazla vaktimiz yok. Buradan sete gideceğiz. O yüzden antrenmanı aradan çıkarmak istiyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

AŞKINI ANLATTI

Aslı Enver'den 2015'te boşanan, Berrak Tüzünataç'la üç yıl aşk yaşayan, bir diğer meslektaşı Dilan Çiçek Deniz'le olan ilişkisi ise kısa süren Sokullu, geçtiğimiz günlerde Hello dergisine özel hayatına dair açıklamalarda bulunmuştu.

Sosyetik çift Sinem-Kemal Gürkaynak'ın kızları Eda ile birlikte olan 35 yaşındaki oyuncu, "Başlarda ayrı şehirlerde, farklı zaman dilimlerinde yaşadık. Bu bize beraberken anda kalabilmeyi öğretti. Çok keyifli vakit geçirmeye başladık. Pozitif ve mutlu bir enerjimiz var. Birbirimizin hayatını kolaylaştırıyoruz" demişti.