Bursa
Çok Bulutlu
11.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Türkücü Ceylan yine imaj yeniledi!

Magazin , 01 Mart 2021 Pazartesi, 12:11

Geçirdiği estetik operasyonlarla ve sık sık yenilediği imajıyla dikkat çeken ünlü türkücü Ceylan, son halini "Ceylan 2021" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Ceylan yeni imajıyla Gülşen'e benzetildi.

Türkücü Ceylan yine imaj yeniledi!

Yaptığı imaj değişiklikleriyle hayranlarının tanımakta zorlandığı türkücü Ceylan, yine bambaşka birine dönüştü.

47 yaşındaki Ceylan yeni imajını sosyal medya hesabından paylaştı. Saçlarını uzatan ve renk değişikliğine giden Ceylan, ünlü popçu Gülşen'e benzetildi. Sık sık imaj yenilemesiyle gündeme gelen Ceylan, daha önce de Elçin Sangu, Selena Gomez, Şükran Ovalı ve Kris Jenner'a benzetilmişti.

SIK SIK ÜNLÜ İSİMLERE BENZETİLİYOR

Instagram hesabını aktif kullanan şarkıcı Ceylan, geçtiğimiz yıl tarzında yaptığı yeniliklerle de Şükran Ovalı'ya benzetilmişti.

Ceylan, sosyal medya hesabından gözler önüne serdiği imajını "Bakışlar anlatır her şeyi aslında herşey orada gizlidir" notunu düşmüştü. Takipçileri ünlü türkücüyü tanımakta zorlandı.

CEYLAN KİMDİR?

26 Haziran 1974 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Ceylan'ın ailesi aslen Tunceli kökenlidir. Tam adı Ceylan Avcı olan sevilen türkücü, babasının işi nedeniyle küçük yaşlarda müzik dünyasının içinde yer almaya başladı. Henüz 10 yaşında olduğu 1984 yılında şarkıcılık yapmaya başlayan Ceylan, o dönemde seslendirdiği eserlerle geniş kitleler tarafından tanındı.

Çocukluk yılları Almanya'da geçen Ceylan, 1983 yılında girdiği bir müzik yarışmasında birinciliği kazandı. 1984 yılında ailesi ile birlikte Türkiye'ye dönen Ceylan, 10 yaşındayken ilk albümünü yaptığında herkes onu küçük "Küçük Ceylan" olarak tanıdı. 1986 yılında çıkardığı üçüncü albümü "Seni Sevmeyen Ölsün" 1.300.000 satış rakamına ulaştı.

Kral TV tarafından 1999 yılı ve 2001 yılında iki kere En İyi Kadın THM sanatçısı seçilen Ceylan, 2005 yılında çıkardığı "Ah Gönlüm" albümü ile Mü-yap tarafından altın plak almaya hak kazandı. Sanatçı birçok albüm çıkarmış, birçok da sinema filminde rol almıştır.

1991 yılında Halasının oğlu Erhan Bozkurt ile Almanya'da evlenen Ceylan'ın ilk evliliği çok uzun sürmedi. Ceylan'ın bu evlilikten 1992 yılında dünyaya gelen "Melodi" adından bir kızı vardır. 2000 yılında İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı ile evlenen Ceylan'ın bu evliliği 2002 yılında bitti. Üçüncü evliliğini 2006 yılında türkücü Murat Kurşun ile yapan Ceylan'ın bu evliliği de 1 yıldan kısa sürdü. 20 Eylül 2011 tarihinde iş adamı Güncal Tanören ile dünya evine giren Ceylan'ın bu evliliği 2012 yılında noktalandı.