Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Uğur Kaan Yıldız "Bu forma için elimden geleni vereceğim"

Bursaspor , 11 Ekim 2021 Pazartesi, 14:42

Bursaspor'un Fenerbahçe'den kadrosuna kattığı Uğur Kaan Yıldız takımın Kocaeli kampında ortak basın açıklamasında bulundu.

Uğur Kaan Yıldız "Bu forma için elimden geleni vereceğim"

İlk 7 haftada alınan 5 puan üzerine hedeflerinden bir sapma olup olmadığı yönündeki bir soruya cevap veren genç oyuncu, "Tabii ki sapmak gibi bir niyetimiz yok. Öyle bir şey söz konusu bile değil. Bursaspor büyük bir camia. Herkes her şeyin farkında hatalarımızdan ders çıkarıp hatalarımızın üstüne gidiyoruz. İnşallah Bursaspor taraftarının hak ettiği değeri vereceğiz" ifadelerini kullandı.

"HER ŞEY YOLUNDA"
Takımın sezon başından beri hoca konusunda yaşadığı istikrarsız durum için konuşan Yıldız ,"Futbolcular için zor ama önümüze bakmak zorundayız. Özcan hocamızla aramız çok iyi, ekibi de profesyonel. Çok güzel idmanlar yapıyoruz. Hocamızın dediği gibi kaynaşmamız gerekiyor kampta da kaynaşıyoruz. Her şey yolunda inşallah skora da yansıyacak" sözlerini kullandı.

"YOLUMUZA DEVAME EDECEĞİZ"
Alınan kötü skorlardan ötürü özeleştiri yaptıklarını da söyleyen Uğur Kağan, "Kaptanımız Emirhan abiyle sürekli konuşuyoruz. Bazen idmanların ardından görüntüleri alıp izliyoruz. Eksiklerimizi kapatarak yolumuza devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

"BU FORMA İÇİN ELİMDEN GELENİ VERECEĞİM"
Bursa'da takım arkadaşlarının kendisine yardımcı olduğunu söyleyen genç oyuncu daha önce Timsah Park'ta forma giydiğini de aktardı. Genç oyuncu, "Ben önceden stadyumumuzda forma giymiştim. Fenerbahçe formasıyla oyuna girerken Bursaspor taraftarı karşısında dizlerim titredi. Önemli bir taraftara sahip Bursaspor camiası. İnşallah forma şansı bulacağım onlara da elimden geleni vereceğim" dedi.