Bursa
Kum veya Toz Taşınım
14°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Uludağ İçecek'e dev misafirler

Bursaspor , 24 Eylül 2020 Perşembe, 16:43

Frutti Extra Bursaspor Basketbol takımı İnegöl Yenice Mahallesindeki Uludağ İçecek Üretim Tesisleri'ni ziyaret etti.

Uludağ İçecek'e dev misafirler
Uludağ İçecek Üretim Tesisleri'ne gerçekleşen ziyarette, Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin, yönetim kurulu üyeleri, Genel Menajer Nedim Yücel, Baş Antrenör Tutku Açık, teknik ekip, oyuncular ve basın mensupları yer aldı.

Basketbol takımının isim sponsoru olan Uludağ İçecek'in üretim tesislerinde Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl konuklarına üretimle ilgili bilgiler verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=fpfIZTMO9EM

Tesisleri tanıtan Ömer Kızıl üretim bantlarında konuklarını bilgilendirirken daha sonra fabrika ve ürün tarihçesi ile ilgili konferans salonunda brifing verdi. Brifing sırasında Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erbak da katılım gösterirken konuklar ile birlikte yer alıp oyuncuları selamladı.

Brifingin ardından Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin ile Genel Menajer  Nedim Yücel, ev sahibi olan Mehmet Erbak ve Ömer Kızıl'a bu sezon Avrupa kupasında oynayacakları oyuncuların imzaladığı EuroCup topu hediye etti.

Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, “Amacımız basketbolculara tesislerimizi gezdirmenin yanı sıra, kendimizi anlatmak ve seyircisiz oynanacak maçlar öncesi moral vermek. Uludağ İçecek ve takımın adını taşıyan Frutti Extra hakkında kısa bir anlatım yaptık. Almanya Euroleague sponsorluğumuzu ve Türkiye’deki beklentilerimizi paylaştık. Yaptığımız projelerin uzun vadeli olduklarını anlattık. Basketbolcularla ve yönetici arkadaşlarla bu uzun yolda neler yapmak istediklerimizi konuştuk. Cumartesi günü Beşiktaş maçı var ve arkasından takım Fethiye’ye gidiyor. Bu iki maçı kazanarak sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.

Pandemi bittikten sonra 7 bin kişilik salonu ağzına kadar doldurmak için de çalışmalar yapacaklarının altını çizen Kızıl, “Frutti Extra Bursaspor basketbol takımının biletli seyirci ile salonun yüzde 90’ını dolduracağını, herkesin eşleri ve çocuklarıyla gelerek, küfürsüz maç seyredeceklerini ve Türkiye’nin en büyük taraftar grubu Teksas ile maç seyretmenin keyfine varacaklarını düşünüyorum.” dedi.

Uludağ İçecek Tesislerine yapılan ziyaretin ardından Uludağ Kebapçısı tarafından misafirler için hazırlanan özel yemekte buluşuldu.

DETAYLI FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ


[gallery ids="28576,28567,28575,28572,28574,28568,28566,28571,28570,28565,28569,28564"]