Bursa
Parçalı Bulutlu
11.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ünlü oyuncu Milano'nun testi pozitif çıktı: "Öleceğimi sandım"

Magazin , 06 Ağustos 2020 Perşembe, 10:08

Alyssa Milano corona virüsüyle olan mücadelesini  anlattı. ABD'li ünlü oyuncu, mart ayından bu yana hastalığın belirtilerini taşırken, "Öleceğimi düşündüm" ifadesinde bulundu.

Ünlü oyuncu Milano'nun testi pozitif çıktı: "Öleceğimi sandım"
Corona virüsü can almaya devam ederken, ünlü isimler de sosyal medyadan yaşadıklarını anlatıyor. Corona listesine bu sefer de ABD’li ünlü oyuncu Alyssa Milano katıldı. 47 yaşındaki Milano, corona virüsüne yakalandığını ilk kez açıkladı. Mart ayında corona belirtileri göstermeye başlayan Milano, yapılan her iki testte de sonuçlarının negatif çıktığını söyledi.

"HİÇ BU KADAR OLMAMIŞTIM"

Nisan ayına ait bir fotoğrafını paylaşan Milano, “Bu 2 Nisan’da iki haftadır hasta olan ben. Daha önce hiç bu kadar hasta olmamıştım. Her yerim ağrıyor, koku alamıyordum. Göğsüme bir fil oturmuş gibi hissediyor ve nefes alamıyordum. İki haftada dokuz kilo verdim. Ateşim vardı ve baş ağrıları dayanılmazdı.” ifadelerini kullandı.Testleri negatif çıksa da belirtileri uzun süre yaşamaya devam eden Milano, 4 ay sonra antikor testi yaptırmaya karar verdi. Sonuçları takipçileriyle paylaşan Milano, “Antikor testlerim pozitif çıktı. Covid-19 geçirmişim. Bu hastalık şaka değil. Öleceğimi sandım. Lütfen ellerinizi yıkayın, maske takın ve sosyal mesafeye uyun” dedi.