Bursa
Çok Bulutlu
11.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ünlü oyuncu Oya Okar'ın güpegündüz aracını çalanlar yakalandı!

Magazin , 10 Şubat 2021 Çarşamba, 12:50

Geçen ay oyuncu Oya Okar'ın evine giren hırsızlar, oyuncunun ziynet eşyalarını ve kapının önündeki arabasını çalmıştı. Arka Sokaklar'da Selin Komiser'i canlandıran Oya Okar'ın çekimlerdeki yoğunluğunu fırsat bilen hırsızlar, oyuncuyu güpegündüz soymuştu. Hırsızlık olayı ile sarsılan Oya Okar'a müjdeli haber geldi. Son dakika haberine göre; Oya Okar'ın aracını çalan hırsızlar yakalandı.

Ünlü oyuncu Oya Okar'ın güpegündüz aracını çalanlar yakalandı!

Geçen ay oyuncu Oya Okar'ın evine giren hırsızlar, oyuncunun ziynet eşyalarını ve kapının önündeki arabasını çaldı. Arka Sokaklar'da Selin Komiser'i canlandıran Okar'ın çekimlerdeki yoğunluğunu fırsat bilen hırsızlar, evdeki alarm ve kamera sistemini etkisiz hale getirdi.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre çakar lambası olan koyu renkli bir araçla gelen hırsızlar, evdeki değerli eşyaları ve Okar'ın lüks aracını çalıp kayıplara karıştı.

Polis ekipleri konuyla ilgili çalışma başlattı. Hırsızlar gece saatlerinde yakalanarak gözaltına alındı. Hırsızlık şoku ile sarsılan oyuncu Oya Okar'ın aracı bulundu ve emniyet otoparkına çekildi. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.