Bursa
Parçalı Bulutlu
10.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ünlülerden Bitlis şehitleri paylaşımları

Gündem , 05 Mart 2021 Cuma, 10:19

Bitlis'ten gelen şehit haberi tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Helikopter kazası sonucu 11 askerimiz yaşamını yitirirken, 2 askerimiz de yaralandı. Acı haberin ardından ünlü isimler de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla duygularını ifade etti.

Ünlülerden Bitlis şehitleri paylaşımları

Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde askeri helikopter düştü. Kazanın ardından açıklama yapan Milli Savunma Bakanlığı, 11 askerimizin hayatını kaybetti, 2 askerimizin de yaralandığını açıkladı.

Bu acı haber, tüm vatandaşları yasa boğdu. Ünlüler isimler de sosyal medya hesaplarından üzüntülerini dile getirdiler. İşte o paylaşımlar...

SEDA SAYAN

"Başımız sağolsun. Allah yaralı askerlerimize şifa versin."

HAKAN HATİPOĞLU

"Dokuz şehidimiz var. Çük üzücü çok... Başımız sağolsun. Yaralı askerlerimize şifa dilerim."

HADİSE

"Bitlis'te meydana gelen helikopter kazasında şehit olan dokuz askerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum."

MUSTAFA CECELİ

Tatvan'da askeri helikopter kazasında dokuz şehidimiz, dört yaralımız var. Milletimizin başı sağolsun."

IŞIN KARACA

"Bitlis'te, helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden dokuz askerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum."

MUAZZEZ ERSOY

"Askeri helikopterimizin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza şifa; ailelerine ve milletimize sabır dilerim. Çok üzgünüm."

ALİŞAN

"Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Başımız sağolsun."

DERYA ULUĞ

"Bitlis'te düşen helikopterde şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine sabır diliyorum. Yaralılara acil şifalar."

MURAT BOZ

"Bitlis Tatvan'da askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Başımız sağolsun."

PINAR ALTUĞ

"Başımız sağolsun."

MİLLİYET