Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ünlülerin 30 Ağustos Zafer Bayramı paylaşımları

Gündem , 30 Ağustos 2020 Pazar, 14:30

Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin 98'inci yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarını saygı, minnet ve rahmetle anılıyor.

Ünlülerin 30 Ağustos Zafer Bayramı paylaşımları
Bu coşkuya ortak olan ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı. İşte ünlülerin 30 Ağustos Zafer Bayramı paylaşımları...

AJDA PEKKAN

"30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnet ile anıyoruz."

EDA TAŞPINAR

"Önce o inandı. Sonra bir millet inandı. Özgürlüğe doğru zafer işte o zaman kazanıldı. Umarım Atamız'ın inşa ettiği bu yolda zihni hür, vicdanı hür, hareketleri hür nesiller yürümeye devam etsin. İlelebet Atatürk çocuklarıyız."

ARAS BULUT İYNEMLİ

"30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun."

ACUN ILICALI

"Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi saygı ve minnet ile anıyor, tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum."

BURCU ESMERSOY

"30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun!"

BERK OKTAY

"Ne sizi ne de zaferlerinizi anlatmaya kelimeler yetmez. Ruhunuz şad olsun Komutanım."

BURCU BİRİCİK

‘Zafer, zafer benimdir diyebilenindir.’ M.KEMAL ATATÜRK30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun!

BUSE TERİM

"Saygı, özlem, rahmetle.. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun.Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. "

MUSTAFA CECELİ

"Bir milletin şahlandığı ve egemenlik mücadelesini zaferle taçlandırdığı 30 Ağustos'un 98. yıl dönümü kutlu olsun. Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman ordumuzu minnetle anıyoruz."

DOĞA RUTKAY

"İlelebet... 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun."

TARKAN TEVETOĞLU

"30 Ağustos zaferi Türk tarihinin en önemli dönüm noktasıdır."

HÜLYA KOÇYİĞİT

"Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere; Ata'mın tüm silah arkadaşlarını, vatanı için canını feda eden tüm aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun."

SELÇUK YÖNTEM

"30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun... Bu bayramı sonsuza dek coşkuyla kutlayacağız... Atamızın yolundan asla ayrılmayacağız..."

TUBA BÜYÜKÜSTÜN

"Bu zafer, vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin, yokluklara rağmen azimle, inançla, kararlılıkla, büyük bedeller ödeyerek toprağından ve özgürlüğünden ödün vermeme destanıdır."

MURAT BOZ

"Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere özgürlüğümüz ve bağımsızlığımız için mücadele eden Mehmetçiklerimizi, Aziz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi saygı, sevgi ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun."

IŞIN KARACA

"Büyük Taarruz'un 98. yılında başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun!"

PINAR ALTUĞ

"30 Ağustos Zafer Bayramı'mız Kutlu Olsun!"

KENAN DOĞULU

"Büyük Taarruz Zaferi'nin 98. yıl dönümünde başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile fikir ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun!"

TÜRKAN ŞORAY

"Büyük Taarruz'un kahramanı, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Paşa'ya ve şehitlerimize sonsuza kadar minnet duyacağım. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun."

CEM YILMAZ

"Dostlarım 30 Ağustos Zafer Bayramı'nızı kutlarım. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bağımsızlık yolunda emek veren, ter döken, hayatını kaybeden, bu dünyadan göçüp gitmiş tüm büyüklerimizi saygıyla, hürmetle analım. Fikri hür, vicdanı hür insanlar; bayramınız kutlu olsun."

NECİP MEMİLİ

"30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun."